Vstupenky online

Ptejte se: František Zúbek

Fanzóna  |  Ptejte se  |  František Zúbek

Je za námi první offline rozhovor roku 2012. Slovenský útočník ve službách Vsetína František Zúbek odpovídal na otázky, které jste posílali během týdne. Dozvíte se například, jak si František žije, co ho baví, jak vnímá atmosféru, které má rad filmy a spoustu dalších věcí. Nejlepší střelec Vsetína například přiznal, že ze svých dosavadních angažmá je pro něj nejlepší Vsetín ve všech směrech.

František Zúbek na závěr poděkoval fanouškům:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 45 odpovědí v této kategorii celkem.

Martinka 13.1.2012, 14:40
Ahoj Františku,
zajímalo by mě, co se ti dřív vybavilo při slově Vsetín? Pokud vůbec něco :))). Děkuji za odpověď a ať se daří :)

Odpověď:
Jednoznačně HOKEJ :).
Radebe 13.1.2012, 14:35
Zdravím,
zeptal bych se, co ty osobně považuješ za svou nejsilnější hokejovou stránku? A co naopak považuješ za svou největší slabinu? Jinak přeji hodně štěstí (nejen) do zbytku sezóny

Odpověď:
Zdravím, nerad hodnotím sám sebe, ale když už, tak za silnou stránku považuji svou střelu (pokud mám dobrou hokejku) a slabší stránka je u mě asi bránění. Dík :).
zelí (zelenka.michael@seznam.cz) 13.1.2012, 14:05
Zdravím tě, říká se, že se ve sportu projevuje ekonomická krize. Dá se v dnešní době sportem na takovéto úrovni uživit? Děláš krom hokeje ještě něco jiného, co by tě živilo?

Díky Zelí

Odpověď:
Zdravím, kromě hokeje nemám nic jiného a uživit se dá, ale vážně jen uživit :). Na této úrovni vyděláváme 6-7 měsíců v roce a to není žádná hitparáda :).
Boix (boixosnois.fcb@seznam.cz) 13.1.2012, 13:03
FC Barcelona,nebo prizdisraci z Madridu? 8-)

Odpověď:
Jednoznačně Barcelona ;).
Kristýna (kristyna.guricova@gmail.com) 13.1.2012, 12:08
Ahoj Františku, pocházíš ze Slovenska - jaký je tvůj vztah k Tatrám a horám obecně? Jezdíš třeba lyžovat? A sleduješ kromě hokeje ještě nějaké jiné sporty? :) ať ti to střílí!

Odpověď:
Ahoj, můj vztah k horám je pozitivní. Ve Vysokých Tatrách jsem byl několikrát. Například výstup na Krivaň mám absolvovaný 3x. Můžu to jen doporučit. V oblasti Nízkých Tater jsem byl několik let v Liptovském Mikuláši, takže místní hory znám hlavně z letní přípravy :). Nelyžuji, nějak jsem neměl čas a ani jsem se to nedokázal naučit :D. Sleduji skoro všechny sporty. Děkuji za otázku :).
Vašek (v.travnicek@email.cz) 13.1.2012, 11:44
Ahoj Fero, chtěl bych se zeptat na 2 otázky: Jak bys popsal slovenské hokejové soutěže? Úroveň, zázemí, finanční stránka... Vzpomínám si totiž, že jsi v rozhovoru tady na webu říkal, že to v těch nižších soutežích není žádná sláva a i někteří hráči, co prošli SVK exraligou, mluví o dluzích. A druhá otázka: V jakém stavu je podle tebe současná hokejová mládež na Slovensku? Myslíš, že se osvědčil tým Orange v extralize? Díky a ať se i nadále daří!;-)

Odpověď:
Ahoj, slovenské soutěže mají svoji kvalitu, ale vše kazí špatná finanční situace v klubech. Když mají problémy extraligové týmy, tak už je vážně zle. Samozřejmě jsou tam i výjimky (ať už v extralize nebo v první lize). Jak píšeš v otázce, že tam mají dluhy kluby vůči hráčům, tak to tak opravdu je. Řekl bych, že hokejová mládež je v útlumu, chtělo by to nějaký správný impuls. Orange 20, to by bylo asi na delší debatu. Podle mě, tam byl správný krok, že jich zařadili i do první ligy, aby stále jen neprohrávali, ale čekal jsem, že v první lize budou dělat lepší výsledky. Každopádně udělali na MS dobrý výsledek, takže asi udělali správný krok. Dík :).
Pavel 13.1.2012, 11:15
Zdravím Fero. Gratuluju tobě a celému týmu k letošním výkonům. A k otázce. Sleduješ NHL? A pokud ano, jaký je tvůj oblíbený tým? :)

Odpověď:
Zdravím, ano sleduji NHL a sladuji hlavně kluby, ve kterých hrají slovenští hráči. Jeden oblíbený tým nemám.
Honzík 13.1.2012, 10:51
Ahoj Františku,
tak kdo vyhraje týmové bodování? Ty nebo Vaňous? :) Každopádně, ať se vám daří!

Odpověď:
Ahoj, děkujeme a v bodování držím palce Vaňousovi :).
Stephen Hawking 12.1.2012, 23:29
Co říkáš na současný výzkum ohledně hledání Higgsova bosonu?

Odpověď:
Je tam potřebný ještě další výzkum, tak si počkejme, jak to dopadne.
Alexej (alexejzatyko@seznam.cz) 12.1.2012, 22:06
Fero prosím co říkáš na církevní restituce a vhazování čepic na led po gólu Vsetína?

Odpověď:
Na církevní restituce mám svůj názor :D, ale nebudu ho veřejně propagovat :D. Čepice mi nevadí, kéž by byly házené na led co nejčastěji :).
Další stránky
12345>>
×
Dnes v 16:45 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk
×
Dnes v 20:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011