Ptejte se: Vedení klubu VHK ROBE Vsetín

Na dotazy fanoušků odpovídají zástupci vedení klubu VHK ROBE Vsetín: Petr Neumann, Radim Tesařík a Filip Bazala.

UPOZORNĚNÍ: Redakce si vyhrazuje právo mazat dotazy vulgárního či urážlivého charakteru, případně otázky, které již byly položeny.

prosím nevyplňovat

kód získáte zde
Otázky | Odpovědi Vyplňte prosím všechny kolonky.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 1 z 1 otázek v této kategorii celkem.

petr surovec 17.2.2024, 09:17
podáme podnět ke komisi rozhodčích za neobjektivní posuzování zákrokú rozhodčími v deby s gotwaldovem?-zákrok na sedláka a zákrok stejného rangu na konci utkání na našeho hráče,zákrok na tepera.zákrok na romančíka.záběry jsem si několikrát přehrál a -výkon rozhodčích ve včerejším derby byl výsměch všem fanouškúm vsetína .byly průkazné.máme videokouče v hledišti a je to v cha.l. vůbec možné? pokud ne je možnost iniciovat na sněmu taková pravidla jako v extralize?
Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov