Vstupenky online
  80. narozeniny

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN BER CHM CHR HBR HKR JIH KAD LTM OLO PIS TAB TRE UNL VRC ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 po 7.2.2011 Znojmo Hr. Králové 3:2sn
44 po 7.2.2011 Ústí n/L Beroun 3:2sn
 
43 so 5.2.2011 Tábor Kadaň 4:3sn
43 so 5.2.2011 Chrudim Vrchlabí 4:3sn
 
41 so 29.1.2011 Benátky n/J Vrchlabí 2:3sn
41 so 29.1.2011 Jihlava Ústí n/L 3:2sn
41 so 29.1.2011 Tábor Litoměřice 1:0sn
 
40 st 26.1.2011 Chrudim Tábor 2:1sn
 
38 st 19.1.2011 Tábor Benátky n/J 5:4sn
 
37 so 15.1.2011 Olomouc Jihlava 2:3sn
 
36 st 12.1.2011 Třebíč Benátky n/J 4:3sn
 
35 po 10.1.2011 Tábor Vrchlabí 3:4sn
35 po 10.1.2011 Olomouc Chomutov 7:6sn
 
34 so 8.1.2011 Znojmo Beroun 7:6sn
34 so 8.1.2011 Vrchlabí Benátky n/J 3:2sn
 
33 st 5.1.2011 Benátky n/J Litoměřice 4:3sn
33 st 5.1.2011 Kadaň Písek 4:3sn
 
32 st 29.12.2010 Litoměřice Třebíč 3:2sn
 
31 po 27.12.2010 Jihlava Beroun 2:3sn
31 po 27.12.2010 Kadaň Litoměřice 3:4sn
 
30 po 20.12.2010 Chomutov Hr. Králové 4:3sn
 
27 so 11.12.2010 Litoměřice Jihlava 4:5sn
27 so 11.12.2010 Třebíč Chomutov 3:4sn
27 so 11.12.2010 Chrudim Benátky n/J 7:6sn
 
26 st 8.12.2010 Chomutov Kadaň 2:3sn
26 st 8.12.2010 Ústí n/L Třebíč 3:2sn
 
25 so 4.12.2010 Třebíč Vrchlabí 3:2sn
25 so 4.12.2010 Beroun Tábor 3:4sn
 
23 po 29.11.2010 Benátky n/J Jihlava 4:3sn
23 po 29.11.2010 Chrudim Ústí n/L 3:4sn
23 po 29.11.2010 Kadaň Hr. Králové 2:1sn
 
21 st 24.11.2010 Benátky n/J Chomutov 1:2sn
21 st 24.11.2010 Písek Ústí n/L 5:4sn
 
17 st 10.11.2010 Litoměřice Tábor 4:3sn
 
16 so 6.11.2010 Třebíč Písek 3:4sn
16 so 6.11.2010 Vrchlabí Chomutov 3:2sn
 
15 st 3.11.2010 Vrchlabí Ústí n/L 1:2sn
 
14 so 30.10.2010 Olomouc Chrudim 3:2sn
14 so 30.10.2010 Písek Litoměřice 1:2sn
 
13 st 27.10.2010 Beroun Ústí n/L 3:2sn
 
11 st 20.10.2010 Třebíč Ústí n/L 5:4sn
11 st 20.10.2010 Litoměřice Znojmo 3:2sn
 
10 so 16.10.2010 Olomouc Jihlava 2:3sn
10 so 16.10.2010 Znojmo Chrudim 3:2sn
10 so 16.10.2010 Tábor Beroun 2:3sn
 
9 st 13.10.2010 Třebíč Hr. Králové 3:2sn
 
8 so 9.10.2010 Tábor Havl. Brod 4:3sn
 
5 po 4.10.2010 Chrudim Beroun 2:3sn
5 st 29.9.2010 Jihlava Chomutov 5:4sn
 
3 st 22.9.2010 Znojmo Ústí n/L 3:4sn
 
2 so 18.9.2010 Vrchlabí Znojmo 2:3sn
2 so 18.9.2010 Hr. Králové Jihlava 4:3sn
2 so 18.9.2010 Tábor Litoměřice 3:2sn
 
1 st 15.9.2010 Benátky n/J Havl. Brod 3:2sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:1sn2x
3:2sn15x
4:3sn10x
5:4sn4x
7:6sn3x
1:2sn3x
2:3sn8x
3:4sn7x
4:5sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.