Vstupenky online
  80. narozeniny

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 4.3.2018 Vítkovice Liberec 3:2p
52 ne 4.3.2018 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
 
51 pá 2.3.2018 Litvínov Vítkovice 2:1p
 
50 st 28.2.2018 Ml. Boleslav Olomouc 3:4p
50 st 28.2.2018 Chomutov Třinec 3:2p
50 st 28.2.2018 Kometa Plzeň 4:5sn
 
48 po 26.2.2018 Sparta Olomouc 2:3p
48 út 6.2.2018 Chomutov Litvínov 3:4sn
 
47 ne 4.2.2018 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 ne 4.2.2018 Liberec Sparta 3:2sn
47 ne 4.2.2018 Plzeň Chomutov 5:4sn
 
46 pá 2.2.2018 Chomutov Liberec 2:1p
 
45 út 30.1.2018 Litvínov Zlín 3:4p
45 út 30.1.2018 Jihlava Pardubice 3:2p
45 út 30.1.2018 Sparta Kometa 3:4p
 
44 ne 28.1.2018 Třinec Hr. Králové 2:1sn
 
42 ne 21.1.2018 Sparta Vítkovice 4:3sn
 
41 pá 19.1.2018 Kometa Hr. Králové 3:4p
 
33 út 16.1.2018 Sparta Hr. Králové 2:1p
 
40 ne 14.1.2018 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
 
39 pá 12.1.2018 Olomouc Jihlava 2:3p
 
38 ne 7.1.2018 Pardubice Třinec 2:3sn
 
37 pá 5.1.2018 Kometa Plzeň 3:2sn
 
36 st 3.1.2018 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 st 3.1.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
 
35 so 30.12.2017 Litvínov Chomutov 2:3sn
 
34 čt 28.12.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
34 čt 28.12.2017 Chomutov Plzeň 7:6p
34 čt 28.12.2017 Jihlava Vítkovice 1:2p
 
33 út 26.12.2017 Kometa Jihlava 3:2p
33 út 26.12.2017 Liberec Chomutov 2:3p
33 út 26.12.2017 Plzeň Pardubice 2:3sn
 
32 pá 22.12.2017 Třinec Liberec 2:3sn
32 pá 22.12.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
 
31 st 20.12.2017 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 st 20.12.2017 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 st 20.12.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
 
30 ne 10.12.2017 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
 
29 pá 8.12.2017 Jihlava Třinec 1:0p
 
27 st 6.12.2017 Chomutov Olomouc 2:3p
 
34 út 5.12.2017 Zlín Hr. Králové 2:3p
 
28 ne 3.12.2017 Sparta Jihlava 6:5p
28 ne 3.12.2017 Liberec Litvínov 4:3p
28 ne 3.12.2017 Plzeň Třinec 4:3p
28 ne 3.12.2017 Hr. Králové Kometa 1:0sn
 
27 pá 1.12.2017 Liberec Hr. Králové 5:4sn
 
23 út 28.11.2017 Olomouc Pardubice 3:2p
 
26 ne 26.11.2017 Jihlava Olomouc 3:2p
26 ne 26.11.2017 Plzeň Zlín 1:2p
26 ne 26.11.2017 Chomutov Sparta 4:3p
 
25 pá 24.11.2017 Třinec Pardubice 3:2sn
25 pá 24.11.2017 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 pá 24.11.2017 Olomouc Kometa 3:2p
 
24 út 21.11.2017 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
 
23 ne 19.11.2017 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 ne 19.11.2017 Hr. Králové Chomutov 3:2p
 
22 pá 17.11.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 pá 17.11.2017 Sparta Olomouc 3:2sn
 
21 st 15.11.2017 Kometa Pardubice 1:2p
21 st 15.11.2017 Liberec Sparta 5:4p
 
20 ne 5.11.2017 Chomutov Liberec 3:4p
20 ne 5.11.2017 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
19 pá 3.11.2017 Kometa Sparta 3:2p
19 pá 3.11.2017 Jihlava Pardubice 2:3sn
 
18 út 31.10.2017 Zlín Jihlava 1:2sn
18 ne 29.10.2017 Chomutov Kometa 3:2p
 
17 pá 27.10.2017 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 pá 27.10.2017 Kometa Zlín 2:3sn
17 čt 26.10.2017 Liberec Olomouc 3:2sn
 
16 ne 22.10.2017 Zlín Liberec 3:2p
16 ne 22.10.2017 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
 
15 pá 20.10.2017 Třinec Plzeň 3:2p
15 pá 20.10.2017 Litvínov Liberec 2:3sn
15 pá 20.10.2017 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 pá 20.10.2017 Pardubice Zlín 4:3p
 
14 út 17.10.2017 Litvínov Plzeň 2:1p
 
13 ne 15.10.2017 Zlín Plzeň 4:5sn
13 ne 15.10.2017 Litvínov Kometa 4:3sn
 
15 út 10.10.2017 Vítkovice Olomouc 3:4sn
 
11 ne 8.10.2017 Třinec Chomutov 4:3p
11 ne 8.10.2017 Plzeň Kometa 4:5p
11 ne 8.10.2017 Litvínov Pardubice 0:1sn
 
10 pá 6.10.2017 Pardubice Olomouc 1:2p
 
9 ne 1.10.2017 Olomouc Sparta 2:3p
9 ne 1.10.2017 Plzeň Jihlava 2:1p
 
8 pá 29.9.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
8 pá 29.9.2017 Zlín Hr. Králové 2:1sn
 
7 ne 24.9.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 ne 24.9.2017 Olomouc Zlín 3:4p
 
6 pá 22.9.2017 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 pá 22.9.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
 
5 ne 17.9.2017 Kometa Chomutov 2:3sn
 
4 pá 15.9.2017 Chomutov Jihlava 4:3p
4 pá 15.9.2017 Hr. Králové Plzeň 4:3p
 
1 pá 8.9.2017 Kometa Třinec 5:4sn
1 pá 8.9.2017 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 pá 8.9.2017 Vítkovice Zlín 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
1:0sn1x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:5pp1x
7:6pp1x
0:1sn1x
1:2pp7x
1:2sn2x
2:3pp8x
2:3sn11x
3:4pp6x
3:4sn4x
4:5pp1x
4:5sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 12:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC Tábor