Vstupenky online

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 6.3.2020 Sparta Olomouc 3:2sn
 
51 út 3.3.2020 Pardubice Sparta 1:2p
 
50 ne 1.3.2020 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
 
49 pá 28.2.2020 Zlín Litvínov 4:3p
49 pá 28.2.2020 K. Vary Hr. Králové 4:3sn
49 pá 28.2.2020 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3sn
 
48 út 25.2.2020 Třinec Zlín 2:1sn
48 ne 23.2.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2sn
 
47 pá 21.2.2020 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
 
46 ne 16.2.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
 
44 st 12.2.2020 Liberec Litvínov 5:4p
 
43 ne 2.2.2020 Sparta Kometa 4:3p
 
42 pá 31.1.2020 Plzeň Hr. Králové 2:3sn
42 pá 31.1.2020 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
42 pá 31.1.2020 Liberec Vítkovice 1:2sn
42 pá 31.1.2020 Kladno K. Vary 4:5p
 
41 út 28.1.2020 K. Vary Pardubice 2:3sn
 
40 ne 26.1.2020 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
40 ne 26.1.2020 Kometa Litvínov 4:3sn
40 ne 26.1.2020 Zlín K. Vary 5:6p
40 ne 26.1.2020 Olomouc Vítkovice 4:5sn
 
38 ne 19.1.2020 Sparta Pardubice 2:1p
 
44 út 14.1.2020 Pardubice Olomouc 3:2sn
 
36 ne 12.1.2020 Třinec Olomouc 2:3sn
 
35 pá 10.1.2020 K. Vary Litvínov 3:2p
35 pá 10.1.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
 
34 út 7.1.2020 Sparta Ml. Boleslav 3:2sn
34 ne 5.1.2020 Kometa Zlín 2:3sn
34 ne 5.1.2020 K. Vary Třinec 1:2p
34 ne 5.1.2020 Pardubice Kladno 3:4p
 
33 pá 3.1.2020 Olomouc Plzeň 2:3sn
33 pá 3.1.2020 Hr. Králové Kometa 2:1p
 
32 po 30.12.2019 Plzeň Ml. Boleslav 3:2sn
32 po 30.12.2019 Kladno Olomouc 3:4p
 
31 so 28.12.2019 K. Vary Plzeň 4:3p
 
29 ne 22.12.2019 Litvínov Pardubice 4:3sn
29 ne 22.12.2019 Ml. Boleslav Kometa 5:4p
 
28 pá 20.12.2019 Zlín Vítkovice 3:2p
28 pá 20.12.2019 Pardubice K. Vary 5:6p
28 pá 20.12.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:2sn
 
27 st 18.12.2019 Třinec Kladno 2:1sn
27 st 18.12.2019 K. Vary Zlín 3:2sn
27 st 18.12.2019 Hr. Králové Liberec 2:3sn
27 st 18.12.2019 Sparta Plzeň 2:1p
 
26 ne 8.12.2019 K. Vary Liberec 3:2sn
 
24 ne 1.12.2019 Sparta Zlín 2:1p
 
23 pá 29.11.2019 K. Vary Hr. Králové 2:3p
23 pá 29.11.2019 Pardubice Plzeň 4:3p
 
22 út 26.11.2019 Třinec Zlín 4:5sn
22 út 26.11.2019 Liberec Pardubice 3:2sn
 
21 ne 24.11.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1sn
 
20 pá 22.11.2019 Kometa Hr. Králové 3:2p
 
19 ne 17.11.2019 Litvínov Sparta 3:4p
19 ne 17.11.2019 Ml. Boleslav Plzeň 4:3p
19 ne 17.11.2019 Vítkovice Pardubice 3:2sn
 
18 pá 15.11.2019 Vítkovice Kometa 4:3sn
18 pá 15.11.2019 Pardubice Olomouc 1:2p
 
17 ne 3.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
 
15 út 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 út 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
 
14 ne 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 ne 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 ne 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
 
13 pá 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 pá 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
 
32 út 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
 
12 ne 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
 
6 út 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
 
9 st 9.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
 
8 ne 6.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 ne 6.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
 
6 ne 29.9.2019 Kladno Olomouc 4:3p
 
4 ne 22.9.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
 
3 pá 20.9.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 pá 20.9.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
 
2 ne 15.9.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 ne 15.9.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 ne 15.9.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
 
1 pá 13.9.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 čt 12.9.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:1pp6x
2:1sn4x
3:2pp4x
3:2sn11x
4:3pp9x
4:3sn6x
5:4pp3x
7:6pp1x
8:7pp1x
0:1sn1x
1:2pp6x
1:2sn1x
2:3pp5x
2:3sn9x
3:4pp5x
4:5pp1x
4:5sn4x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
AZ Heimstaden Havířov