Vstupenky online
  80. narozeniny

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 st 11.9.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 st 11.9.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 st 11.9.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 st 11.9.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 st 11.9.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 st 11.9.2019 Poruba Havířov 4:2
1 st 11.9.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 st 11.9.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p
 
2 pá 13.9.2019 Prostějov Chomutov 4:3
2 so 14.9.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 so 14.9.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 so 14.9.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 so 14.9.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 so 14.9.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 so 14.9.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 so 14.9.2019 Třebíč Přerov 4:5p
 
3 po 16.9.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 po 16.9.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 po 16.9.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 po 16.9.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 po 16.9.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 po 16.9.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 po 16.9.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 po 16.9.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
 
4 st 18.9.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 st 18.9.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 st 18.9.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 st 18.9.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 st 18.9.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 st 18.9.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 st 18.9.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 st 18.9.2019 Slavia Jihlava 2:1
 
5 so 21.9.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 so 21.9.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 so 21.9.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 so 21.9.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 so 21.9.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 so 21.9.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 so 21.9.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 so 21.9.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
 
6 po 23.9.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 po 23.9.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 po 23.9.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 po 23.9.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 po 23.9.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 po 23.9.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 po 23.9.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 po 23.9.2019 Slavia Přerov 3:0
 
7 st 25.9.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 st 25.9.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 st 25.9.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 st 25.9.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 st 25.9.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 st 25.9.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 st 25.9.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 st 25.9.2019 Přerov Jihlava 1:3
 
8 so 28.9.2019 Slavia Poruba 6:2
8 so 28.9.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 so 28.9.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 so 28.9.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 so 28.9.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 so 28.9.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 so 28.9.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 so 28.9.2019 Jihlava Chomutov 4:0
 
24 ne 29.9.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
 
9 st 2.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 st 2.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 st 2.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 st 2.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 st 2.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 st 2.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
9 čt 3.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
 
10 so 5.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 so 5.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 so 5.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 so 5.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 so 5.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 so 5.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 so 5.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 so 5.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
 
11 po 7.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 po 7.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 po 7.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 po 7.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 po 7.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 po 7.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 po 7.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 po 7.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
 
12 st 9.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 st 9.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 st 9.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 st 9.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 st 9.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 st 9.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 st 9.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
12 čt 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
 
13 so 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 so 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 so 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 so 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 so 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 so 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 so 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 so 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
 
17 ne 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
 
14 st 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 st 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 st 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 st 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 st 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 st 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 st 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
14 čt 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
 
15 čt 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
15 so 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 so 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 so 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 so 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 so 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 so 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 so 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
 
16 po 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 po 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 po 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 po 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 po 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 po 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 po 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 po 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
 
17 st 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 st 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 st 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 st 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 st 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 st 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
17 čt 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
 
18 so 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 so 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 so 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 so 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 so 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 so 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 so 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 so 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
 
19 st 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 st 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 st 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 st 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 st 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 st 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
19 čt 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 čt 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
 
20 pá 1.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
20 so 2.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 so 2.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 so 2.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 so 2.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 so 2.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 so 2.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 so 2.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
 
21 st 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 st 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 st 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 st 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 st 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 st 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 st 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 st 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
 
22 so 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 so 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 so 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 so 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 so 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 so 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 so 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 so 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
 
23 po 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 po 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 po 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 po 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 po 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 po 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 po 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 po 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
 
9 út 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
 
24 st 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 st 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 st 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 st 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 st 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
24 čt 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 čt 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
 
25 pá 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
25 so 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 so 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 so 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 so 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 so 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 so 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 ne 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
 
28 po 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
 
26 út 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
26 st 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 st 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 st 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 st 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 st 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 st 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 st 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
 
27 so 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 so 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 so 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 so 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 so 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 so 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 so 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 so 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
 
28 po 2.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 po 2.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 po 2.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 po 2.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 po 2.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 po 2.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 po 2.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
 
29 st 4.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 st 4.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 st 4.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 st 4.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 st 4.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 st 4.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 st 4.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 st 4.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
 
30 so 7.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 so 7.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 so 7.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 so 7.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 so 7.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 so 7.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 so 7.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 so 7.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
 
4 so 14.12.2019 Jihlava Třebíč 2:3sn
 
1 út 17.12.2019 Jihlava Kadaň 3:2
1 út 17.12.2019 Č.Budějovice Havířov 2:1
1 út 17.12.2019 Litoměřice Vsetín 3:4p
1 út 17.12.2019 Chomutov Slavia 3:2
1 út 17.12.2019 Prostějov Sokolov 1:4
1 út 17.12.2019 Přerov Poruba 1:2
1 st 18.12.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 6:2
 
2 čt 19.12.2019 Havířov Slavia 3:0
2 čt 19.12.2019 Poruba Litoměřice 9:1
2 čt 19.12.2019 Vsetín Chomutov 4:3p
2 čt 19.12.2019 Jihlava Prostějov 3:4p
2 čt 19.12.2019 Č.Budějovice Přerov 9:3
2 čt 19.12.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:7
2 čt 19.12.2019 Kadaň Benátky n/J 2:4
2 čt 19.12.2019 Ústí n/L Třebíč 2:3sn
 
10 pá 20.12.2019 Poruba Chomutov 4:2
 
3 so 21.12.2019 Slavia Vsetín 3:5
3 so 21.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 5:4p
3 so 21.12.2019 Přerov Havířov 1:3
3 so 21.12.2019 Prostějov Kadaň 3:6
3 so 21.12.2019 Třebíč Sokolov 3:4p
 
4 čt 26.12.2019 Poruba Slavia 2:5
4 čt 26.12.2019 Přerov Litoměřice 4:1
4 čt 26.12.2019 Prostějov Frýdek-Místek 2:3p
4 čt 26.12.2019 Kadaň Ústí n/L 9:4
4 čt 26.12.2019 Č.Budějovice Chomutov 2:5
4 čt 26.12.2019 Havířov Vsetín 2:3sn
 
5 so 28.12.2019 Ústí n/L Sokolov 5:2
5 so 28.12.2019 Chomutov Přerov 3:1
5 so 28.12.2019 Litoměřice Havířov 5:6
5 so 28.12.2019 Vsetín Poruba 3:1
5 so 28.12.2019 Třebíč Prostějov 0:7
5 so 28.12.2019 Slavia Č.Budějovice 4:2
 
6 po 30.12.2019 Havířov Poruba 2:1
6 po 30.12.2019 Litoměřice Chomutov 3:4p
6 po 30.12.2019 Jihlava Ústí n/L 7:2
6 po 30.12.2019 Prostějov Benátky n/J 5:1
6 po 30.12.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:2
6 po 30.12.2019 Přerov Slavia 4:1
6 po 30.12.2019 Kadaň Sokolov 2:1sn
 
7 so 4.1.2020 Slavia Litoměřice 3:4
7 so 4.1.2020 Ústí n/L Prostějov 5:6
7 so 4.1.2020 Chomutov Havířov 2:4
7 so 4.1.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
7 so 4.1.2020 Vsetín Přerov 2:0
7 so 4.1.2020 Sokolov Jihlava 2:4
7 so 4.1.2020 Třebíč Kadaň 6:1
7 ne 5.1.2020 Poruba Č.Budějovice 1:2
 
8 po 6.1.2020 Havířov Č.Budějovice 2:5
8 po 6.1.2020 Benátky n/J Třebíč 2:6
8 po 6.1.2020 Poruba Přerov 1:2
8 po 6.1.2020 Vsetín Litoměřice 4:3sn
8 po 6.1.2020 Sokolov Prostějov 2:4
8 po 6.1.2020 Slavia Chomutov 1:3
8 po 6.1.2020 Kadaň Jihlava 3:2sn
8 út 7.1.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:3
 
9 st 8.1.2020 Benátky n/J Kadaň 5:2
9 st 8.1.2020 Třebíč Ústí n/L 4:3
9 st 8.1.2020 Litoměřice Poruba 8:4
9 st 8.1.2020 Chomutov Vsetín 6:4
9 st 8.1.2020 Prostějov Jihlava 1:3
9 st 8.1.2020 Přerov Č.Budějovice 4:5
9 st 8.1.2020 Slavia Havířov 4:6
 
3 čt 9.1.2020 Chomutov Poruba 3:1
 
9 čt 9.1.2020 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
 
10 so 11.1.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:5
10 so 11.1.2020 Sokolov Třebíč 1:3
10 so 11.1.2020 Havířov Přerov 3:4
10 so 11.1.2020 Kadaň Prostějov 3:0
10 so 11.1.2020 Vsetín Slavia 6:2
10 so 11.1.2020 Č.Budějovice Litoměřice 5:4
10 so 11.1.2020 Jihlava Frýdek-Místek 5:1
 
11 po 13.1.2020 Benátky n/J Sokolov 4:3p
11 po 13.1.2020 Vsetín Havířov 4:1
11 po 13.1.2020 Litoměřice Přerov 3:4
11 po 13.1.2020 Chomutov Č.Budějovice 3:6
11 po 13.1.2020 Třebíč Jihlava 4:3
11 po 13.1.2020 Ústí n/L Kadaň 4:0
11 po 13.1.2020 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
11 po 13.1.2020 Slavia Poruba 4:3
 
12 út 14.1.2020 Chomutov Přerov 1:2p
12 st 15.1.2020 Havířov Litoměřice 1:2
12 st 15.1.2020 Jihlava Benátky n/J 4:1
12 st 15.1.2020 Č.Budějovice Slavia 2:3p
12 st 15.1.2020 Poruba Vsetín 1:0p
12 st 15.1.2020 Sokolov Ústí n/L 4:1
12 st 15.1.2020 Prostějov Třebíč 7:2
12 st 15.1.2020 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
 
13 so 18.1.2020 Slavia Přerov 4:2
13 so 18.1.2020 Ústí n/L Jihlava 3:6
13 so 18.1.2020 Poruba Havířov 1:2
13 so 18.1.2020 Chomutov Litoměřice 3:1
13 so 18.1.2020 Benátky n/J Prostějov 2:5
13 so 18.1.2020 Vsetín Č.Budějovice 0:3
13 so 18.1.2020 Sokolov Kadaň 4:3p
 
3 po 20.1.2020 Litoměřice Č.Budějovice 4:6
 
14 út 21.1.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
14 st 22.1.2020 Havířov Chomutov 1:3
14 st 22.1.2020 Jihlava Sokolov 5:0
14 st 22.1.2020 Litoměřice Slavia 3:4
14 st 22.1.2020 Č.Budějovice Poruba 4:2
14 st 22.1.2020 Prostějov Ústí n/L 6:1
14 st 22.1.2020 Kadaň Třebíč 3:2sn
14 st 22.1.2020 Přerov Vsetín 3:2sn
 
15 čt 23.1.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 5:3
 
1 pá 24.1.2020 Třebíč Benátky n/J 2:3sn
 
15 so 25.1.2020 Chomutov Slavia 1:4
15 so 25.1.2020 Prostějov Sokolov 6:2
15 so 25.1.2020 Přerov Poruba 3:1
15 so 25.1.2020 Litoměřice Vsetín 2:6
15 so 25.1.2020 Č.Budějovice Havířov 7:1
15 so 25.1.2020 Jihlava Kadaň 0:2
15 so 25.1.2020 Třebíč Benátky n/J 5:3
 
16 ne 26.1.2020 Frýdek-Místek Sokolov 7:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:03x
2:111x
2:1sn5x
3:05x
3:122x
3:221x
3:2pp2x
3:2sn7x
4:06x
4:116x
4:223x
4:37x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:04x
5:14x
5:212x
5:37x
5:43x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:15x
6:27x
6:32x
6:45x
7:02x
7:11x
7:23x
7:31x
8:02x
8:21x
8:33x
8:41x
9:12x
9:32x
9:41x
0:1pp1x
0:21x
0:33x
0:42x
0:51x
0:61x
0:71x
1:29x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:315x
1:47x
1:52x
1:61x
1:72x
1:81x
2:37x
2:3pp4x
2:3sn6x
2:414x
2:57x
2:65x
2:73x
2:81x
3:46x
3:4pp8x
3:4sn1x
3:56x
3:64x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
5:62x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Odehrané v 14:30 | Jun.
HCM Warrior Brno
VHK ROBE Vsetín