Vstupenky online

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
37 út 19.1.2021 Olomouc Kometa 2:1p
37 út 19.1.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2sn
 
36 ne 17.1.2021 Plzeň Liberec 2:3p
36 ne 17.1.2021 Třinec Sparta 5:4sn
 
35 pá 15.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 pá 15.1.2021 Liberec Kometa 2:3sn
 
34 ne 10.1.2021 Kometa Plzeň 2:3p
 
32 ne 3.1.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 ne 3.1.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 ne 3.1.2021 Plzeň Třinec 3:4p
 
31 st 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 st 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 st 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 st 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
 
30 po 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
 
29 so 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 so 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
29 st 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
 
28 út 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 út 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
28 po 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
 
27 ne 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
 
26 pá 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 pá 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
 
25 ne 6.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 ne 6.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
 
23 út 1.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
 
22 ne 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
 
21 pá 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
 
20 ne 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 ne 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
18 ne 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 ne 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
 
17 pá 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pá 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pá 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
 
15 po 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
 
14 út 8.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
14 so 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
13 út 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 út 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
12 út 12.1.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 út 12.1.2021 Kometa Sparta 4:3p
 
9 út 5.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 út 5.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
9 út 8.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
9 ne 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
8 út 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
6 po 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
6 út 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
6 pá 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
 
4 ne 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
 
3 pá 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
3 ne 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
2 po 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
2 ne 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
2:1pp6x
2:1sn2x
3:2pp3x
3:2sn2x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:4pp2x
5:4sn1x
7:6pp1x
1:2pp4x
1:2sn4x
2:3pp8x
2:3sn6x
3:4pp2x
3:4sn3x
4:5pp1x
4:5sn1x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.