Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny FRM JIH KOL LTM PCB POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
25 st 30.11.2022 Třebíč Litoměřice 2:4
25 st 30.11.2022 Poruba Šumperk 4:3p
25 st 30.11.2022 Frýdek-Místek Zlín 2:1
25 st 30.11.2022 PCB Jihlava 2:4
25 st 30.11.2022 Přerov Prostějov 0:3
25 st 30.11.2022 Kolín Sokolov 4:0
25 st 30.11.2022 Slavia Vsetín 4:5
 
24 so 26.11.2022 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
24 so 26.11.2022 Jihlava Přerov 1:2
24 so 26.11.2022 Vsetín Třebíč 2:1
24 so 26.11.2022 Prostějov Slavia 3:4sn
24 so 26.11.2022 Šumperk Kolín 3:2sn
24 so 26.11.2022 Zlín PCB 2:3sn
 
23 st 23.11.2022 Litoměřice Prostějov 1:3
23 st 23.11.2022 Třebíč Sokolov 3:2p
23 st 23.11.2022 Frýdek-Místek Šumperk 3:5
23 st 23.11.2022 Přerov Vsetín 1:4
23 st 23.11.2022 Slavia Zlín 2:4
23 st 23.11.2022 PCB Poruba 2:3
23 st 23.11.2022 Kolín Jihlava 6:1
 
22 ne 20.11.2022 Jihlava Třebíč 2:6
22 so 19.11.2022 PCB Frýdek-Místek 2:4
22 so 19.11.2022 Poruba Kolín 6:4
22 so 19.11.2022 Sokolov Prostějov 3:1
22 so 19.11.2022 Vsetín Litoměřice 3:4
22 so 19.11.2022 Šumperk Slavia 2:1
 
21 st 16.11.2022 Třebíč Poruba 2:0
21 st 16.11.2022 Litoměřice Zlín 5:2
21 st 16.11.2022 Sokolov Jihlava 1:2
21 st 16.11.2022 Kolín PCB 2:1
21 st 16.11.2022 Prostějov Vsetín 1:3
21 st 16.11.2022 Přerov Šumperk 4:3p
21 st 16.11.2022 Slavia Frýdek-Místek 1:2sn
 
20 po 14.11.2022 Jihlava Litoměřice 2:5
20 po 14.11.2022 Poruba Slavia 7:0
20 po 14.11.2022 Šumperk Prostějov 2:3p
20 po 14.11.2022 Frýdek-Místek Kolín 2:1
20 po 14.11.2022 PCB Přerov 1:3
20 po 14.11.2022 Sokolov Vsetín 3:2
20 ne 13.11.2022 Zlín Třebíč 4:1
 
22 pá 11.11.2022 Zlín Přerov 5:1
 
19 so 5.11.2022 Slavia Kolín 2:1
19 so 5.11.2022 Přerov Frýdek-Místek 0:1
19 so 5.11.2022 Vsetín Jihlava 1:2
19 so 5.11.2022 Litoměřice Šumperk 6:3
19 so 5.11.2022 Prostějov Zlín 5:6sn
19 so 5.11.2022 Třebíč PCB 4:1
19 čt 3.11.2022 Poruba Sokolov 5:1
 
18 st 2.11.2022 Jihlava Prostějov 3:5
18 st 2.11.2022 Zlín Sokolov 3:0
18 st 2.11.2022 Šumperk Třebíč 0:2
18 st 2.11.2022 Kolín Přerov 1:4
18 st 2.11.2022 PCB Slavia 2:1sn
18 st 2.11.2022 Poruba Litoměřice 3:2p
18 út 1.11.2022 Frýdek-Místek Vsetín 1:4
 
17 so 29.10.2022 Jihlava Šumperk 3:4p
17 so 29.10.2022 Sokolov Frýdek-Místek 1:3
17 so 29.10.2022 Litoměřice Slavia 0:3
17 so 29.10.2022 Prostějov PCB 2:1p
17 so 29.10.2022 Přerov Poruba 3:2
17 so 29.10.2022 Vsetín Zlín 4:1
17 so 29.10.2022 Třebíč Kolín 3:2
 
16 st 26.10.2022 Zlín Jihlava 1:3
16 st 26.10.2022 Frýdek-Místek Třebíč 6:2
16 st 26.10.2022 Šumperk Sokolov 4:3p
16 st 26.10.2022 Poruba Prostějov 4:3
16 st 26.10.2022 PCB Vsetín 1:4
16 st 26.10.2022 Kolín Litoměřice 2:1p
16 st 26.10.2022 Slavia Přerov 0:3
 
15 po 24.10.2022 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
15 po 24.10.2022 Litoměřice PCB 5:0
15 po 24.10.2022 Zlín Šumperk 7:1
15 po 24.10.2022 Vsetín Poruba 2:1
15 po 24.10.2022 Třebíč Přerov 3:0
15 po 24.10.2022 Prostějov Kolín 2:0
15 po 24.10.2022 Sokolov Slavia 2:3p
 
14 so 22.10.2022 Poruba Jihlava 4:1
14 so 22.10.2022 Šumperk Vsetín 7:3
14 so 22.10.2022 Frýdek-Místek Prostějov 3:2p
14 so 22.10.2022 Slavia Třebíč 6:1
14 so 22.10.2022 Kolín Zlín 4:3
14 so 22.10.2022 PCB Sokolov 3:4p
14 čt 20.10.2022 Přerov Litoměřice 2:3sn
 
13 st 19.10.2022 Třebíč Prostějov 2:1sn
13 st 19.10.2022 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
13 st 19.10.2022 Přerov Sokolov 3:2
13 st 19.10.2022 Kolín Vsetín 3:1
13 st 19.10.2022 Slavia Jihlava 2:3
13 st 19.10.2022 Poruba Zlín 5:3
13 st 19.10.2022 PCB Šumperk 3:2sn
 
12 so 15.10.2022 Jihlava PCB 3:2
12 so 15.10.2022 Vsetín Slavia 4:0
12 so 15.10.2022 Šumperk Poruba 2:5
12 so 15.10.2022 Litoměřice Třebíč 3:4sn
12 so 15.10.2022 Zlín Frýdek-Místek 0:4
12 so 15.10.2022 Prostějov Přerov 2:3p
 
11 st 12.10.2022 Litoměřice Sokolov 3:5
11 st 12.10.2022 Třebíč Vsetín 4:2
11 st 12.10.2022 PCB Zlín 2:3
11 st 12.10.2022 Slavia Prostějov 2:4
11 st 12.10.2022 Kolín Šumperk 3:5
11 st 12.10.2022 Přerov Jihlava 2:3p
 
10 po 10.10.2022 Jihlava Kolín 3:2
10 po 10.10.2022 Zlín Slavia 5:2
10 po 10.10.2022 Prostějov Litoměřice 0:5
10 po 10.10.2022 Sokolov Třebíč 4:1
10 po 10.10.2022 Poruba PCB 5:3
10 po 10.10.2022 Šumperk Frýdek-Místek 5:4sn
 
9 so 8.10.2022 Slavia Šumperk 5:0
9 so 8.10.2022 Frýdek-Místek PCB 2:3
9 so 8.10.2022 Litoměřice Vsetín 7:3
9 so 8.10.2022 Přerov Zlín 1:2p
9 so 8.10.2022 Kolín Poruba 4:6
9 so 8.10.2022 Třebíč Jihlava 4:1
9 so 8.10.2022 Prostějov Sokolov 5:2
 
8 st 5.10.2022 Vsetín Prostějov 1:2
8 st 5.10.2022 Jihlava Sokolov 2:3
8 st 5.10.2022 Zlín Litoměřice 4:1
8 st 5.10.2022 Frýdek-Místek Slavia 7:2
8 st 5.10.2022 PCB Kolín 3:2
8 st 5.10.2022 Poruba Třebíč 1:0
8 st 5.10.2022 Šumperk Přerov 4:3p
 
7 so 1.10.2022 Sokolov Vsetín 3:2
7 so 1.10.2022 Kolín Frýdek-Místek 2:5
7 so 1.10.2022 Litoměřice Jihlava 5:3
7 so 1.10.2022 Přerov PCB 4:3p
7 so 1.10.2022 Slavia Poruba 3:2
7 so 1.10.2022 Třebíč Zlín 2:1
7 so 1.10.2022 Prostějov Šumperk 5:2
 
6 pá 30.9.2022 Sokolov Poruba 2:4
6 st 28.9.2022 Jihlava Vsetín 2:1
6 st 28.9.2022 Šumperk Litoměřice 4:1
6 st 28.9.2022 Zlín Prostějov 1:2p
6 st 28.9.2022 PCB Třebíč 2:3
6 st 28.9.2022 Kolín Slavia 3:1
6 st 28.9.2022 Frýdek-Místek Přerov 1:0p
 
5 po 26.9.2022 Vsetín Frýdek-Místek 2:1
5 po 26.9.2022 Litoměřice Poruba 3:6
5 po 26.9.2022 Třebíč Šumperk 3:1
5 po 26.9.2022 Přerov Kolín 4:2
5 po 26.9.2022 Slavia PCB 4:0
5 po 26.9.2022 Prostějov Jihlava 2:4
5 po 26.9.2022 Sokolov Zlín 2:1
 
4 so 24.9.2022 Frýdek-Místek Sokolov 1:2
4 so 24.9.2022 Kolín Třebíč 3:2
4 so 24.9.2022 Slavia Litoměřice 2:4
4 so 24.9.2022 Šumperk Jihlava 1:4
4 so 24.9.2022 Zlín Vsetín 0:2
4 so 24.9.2022 PCB Prostějov 4:0
 
3 st 21.9.2022 Vsetín PCB 3:1
3 st 21.9.2022 Třebíč Frýdek-Místek 5:4p
3 st 21.9.2022 Litoměřice Kolín 5:6p
3 st 21.9.2022 Jihlava Zlín 1:2sn
3 st 21.9.2022 Sokolov Šumperk 4:5
3 st 21.9.2022 Přerov Slavia 3:2sn
3 st 21.9.2022 Prostějov Poruba 3:4sn
 
2 ne 18.9.2022 Frýdek-Místek Jihlava 3:1
2 so 17.9.2022 Poruba Vsetín 1:4
2 so 17.9.2022 Šumperk Zlín 2:4
2 so 17.9.2022 Kolín Prostějov 5:3
2 so 17.9.2022 Přerov Třebíč 5:2
2 so 17.9.2022 Slavia Sokolov 4:3p
2 so 17.9.2022 PCB Litoměřice 2:5
 
1 st 14.9.2022 Zlín Kolín 1:4
1 st 14.9.2022 Litoměřice Přerov 3:4
1 st 14.9.2022 Třebíč Slavia 5:1
1 st 14.9.2022 Vsetín Šumperk 6:2
1 st 14.9.2022 Sokolov PCB 2:5
1 st 14.9.2022 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
1 st 14.9.2022 Jihlava Poruba 2:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp1x
2:02x
2:111x
2:1pp2x
2:1sn2x
3:02x
3:16x
3:211x
3:2pp3x
3:2sn3x
4:04x
4:19x
4:22x
4:32x
4:3pp6x
5:02x
5:13x
5:25x
5:34x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:12x
6:22x
6:31x
6:41x
7:01x
7:11x
7:21x
7:32x
0:11x
0:22x
0:33x
0:41x
0:51x
1:25x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:35x
1:47x
2:36x
2:3pp4x
2:3sn3x
2:49x
2:56x
2:61x
3:42x
3:4pp3x
3:4sn3x
3:54x
3:61x
4:52x
4:61x
5:6pp1x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno
×
Dnes v 18:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v 14:45 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011