Vstupenky online
permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 710 (21.7.2024)

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
51 pá 1.3.2024 Ml. Boleslav Olomouc 2:0
 
50 út 27.2.2024 Vítkovice Kometa 2:0
50 út 27.2.2024 Kladno Litvínov 2:0
 
49 ne 25.2.2024 K. Vary Č.Budějovice 0:3
 
48 pá 23.2.2024 Vítkovice Plzeň 1:0
48 pá 23.2.2024 Kladno Ml. Boleslav 0:5
 
47 st 3.1.2024 Plzeň Olomouc 8:0
 
46 ne 18.2.2024 K. Vary Hr. Králové 0:3
46 ne 18.2.2024 Č.Budějovice Ml. Boleslav 0:1
 
43 ne 4.2.2024 Hr. Králové Č.Budějovice 4:0
 
41 ne 28.1.2024 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1p
 
40 pá 26.1.2024 Třinec Plzeň 3:0
40 čt 25.1.2024 K. Vary Vítkovice 0:3
 
38 ne 21.1.2024 Kladno Č.Budějovice 0:3
 
36 ne 14.1.2024 Vítkovice Liberec 2:0
36 ne 14.1.2024 Č.Budějovice K. Vary 3:0
 
35 pá 12.1.2024 K. Vary Třinec 0:3
 
28 st 20.12.2023 Č.Budějovice Olomouc 4:0
28 út 19.12.2023 Vítkovice Ml. Boleslav 2:0
 
25 ne 3.12.2023 K. Vary Sparta 0:3
 
24 st 21.2.2024 Vítkovice Kometa 4:0
24 pá 1.12.2023 Plzeň Ml. Boleslav 5:0
24 pá 1.12.2023 Kladno Litvínov 3:0
 
22 ne 26.11.2023 Č.Budějovice Litvínov 1:0
 
19 pá 17.11.2023 Ml. Boleslav Litvínov 5:0
 
18 ne 5.11.2023 Třinec Olomouc 5:0
18 ne 5.11.2023 Litvínov Hr. Králové 0:2
18 ne 5.11.2023 Vítkovice Pardubice 0:2
 
16 po 12.2.2024 Kladno Vítkovice 0:4
16 st 15.11.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:3
 
15 ne 29.10.2023 Kometa K. Vary 3:0
 
14 pá 27.10.2023 Ml. Boleslav Liberec 0:8
 
13 ne 22.10.2023 Hr. Králové Vítkovice 2:0
 
11 ne 15.10.2023 K. Vary Pardubice 0:3
 
10 st 31.1.2024 Třinec Kladno 5:0
 
9 ne 8.10.2023 Plzeň Vítkovice 1:0
 
7 ne 1.10.2023 Sparta Kometa 0:2
 
6 pá 29.9.2023 Třinec Hr. Králové 0:5
6 pá 29.9.2023 Sparta Olomouc 4:0
 
5 st 27.9.2023 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
5 st 27.9.2023 Kometa Č.Budějovice 4:0
 
3 pá 22.9.2023 Plzeň Č.Budějovice 0:1
 
2 ne 17.9.2023 K. Vary Kometa 4:0
 
1 pá 15.9.2023 Kometa Hr. Králové 0:4
1 pá 15.9.2023 Olomouc Kladno 1:0
 
Finále st 24.4.2024 Pardubice Třinec 3:0
 
Semifinále út 2.4.2024 Sparta Třinec 3:0
Semifinále po 1.4.2024 Pardubice Litvínov 3:0
 
Čtvrtfinále čt 28.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále út 26.3.2024 Č.Budějovice Třinec 3:0
Čtvrtfinále st 20.3.2024 Hr. Králové Pardubice 0:1
Čtvrtfinále po 18.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále ne 17.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
 
Předkolo čt 7.3.2024 Hr. Králové Vítkovice 1:0
Předkolo st 6.3.2024 Liberec Olomouc 0:1p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
2:09x
3:08x
4:06x
5:04x
8:01x
0:13x
0:1pp2x
0:23x
0:38x
0:42x
0:52x
0:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.