Dorostenci prohráli s nováčkem z Olomouce 1:4

Michal Kubáň • 21.02.2006

V s e t í n - V sobotním zápase prohráli dorostenci s nováčkem soutěže na domácím ledě 1:4. V tabulce třetí Olomouc otevřela skóre už ve 13. minutě a ve druhé části již vedla 2:0. Za Vsetín dokázal snížit ve 25. minutě Marek Sýs, ale to bylo ze střelecké aktivity Valachů všechno. Hosté do konce druhého dějství stačili ještě zvýšit a v poslední třetině uzavřeli stav utkání na konečných 4:1. Svěřenci trenéra Korotvičky se drží na 5. místě se 37 body. O dva body méně má šesté Ostrava. Ve čtvrtek zajíždějí dorostenci na led Třince.

- 45.kolo so 18.2.
HC Olomouc
1:4(0:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 25. Sýs (Palička, Sznapka), 13. Spurný (Prášek), 21. Zeman (Čopák, Roman), 30. Spurný (Ustrnul, Vencel), 58. Malý (Hanák) Vyloučení: 13:11. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 120 . Střely na branku: 26:24.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - od. 30 Musil, -Fabián, Sznapka, Farda, Hastrman, Mikulaštík, Holomek, Kapr - Kořenek, Kubec, Krsička, Lukeš, Mičulka, Palička, Pořický, Surovčík, Sýs, Vávra, Vrba, Švaňhal.
HC Olomouc: Slovák - Jedlička, Pezda, Roman, Spurný, Ustrnul, Štenko - Coufal, Dostál, Čopák, Hanák, Malý, Prášek, Přikryl, Skácel, Vencel, Zeman