Tři branky z třetí třetiny zajistily juniorům alespoň jeden bod

Petr Vychopeň • 27.11.2006

O l o m o u c - Zajímavý zápas odehráli vsetínští junioři proti svým vrstevníkům z Olomouce. Celé dvě třetiny ovládali hru spíše domácí a do třetí části se vstupovalo za stavu 4:1. Poslední dvacetiminutovka byla ovšem v režii Valachů. Už v 42. minutě se trefil Hrňa a zelenožlutí dostali zase chuť bojovat. O pět minut později se podařilo Hrňovi skórovat podruhé a vedení Olomouckých se snížilo na jednobrankové. Úspěšnou třetinu pro hosty dokonal svou přesnou střelou Vrdlovec a zápas dospěl do prodloužení. Na dokonalý zvrat už Vsetínští neměli dostatek sil. Dva body pro domácí zajistil svým gólem Hrbatý.

- 23.kolo čt 23.11.18:00
HC Olomouc
5:4p(2:1, 2:0, 0:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Kovalovský (Horník, Janáček), 17. Kovalovský (Menšík, Luňák), 23. Kovalovský (Prinke, Menšík), 37. Kovalovský (Horník, Janáček), 64. Hrbatý (Frieb, Prinke) - 19. Haschka (Knebl), 42. Hrňa (Stříteský), 47. Hrňa (Varga, Stříteský), 57. Vrdlovec (Ostrčil). Rozhodčí: Přikryl - Trunečka, Kašík. Vyloučení: 9:8. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 33:40. Počet diváků: 65
HC Olomouc: Turek - Horník, Janáček, Koktan, Musil, Prinke, Roman, Spurný - Coufal, Frieb, Hrbatý, Kovalovský, Luňák, Menšík, Rajnoha, Skácel, Venkrbec, Šula
VHK ROBE Vsetín: Něměc (23. Verlič) - Fabián, Farda, Haschka, Kapr, Mikuláštík, Ostrčil, Stříteský - Ciupa, Hrňa, Knebl, Mičulka, Navrátil, Podešva, Varga, Vrdlovec, Šupák, Švaňhal