Dorostenci porazili Vítkovice a usadili se na třetí příčce

Michal Kubáň • 19.09.2006

V s e t í n - Vsetínští dorostenci se po prohraném zápase s Třincem rychle dostali do herní pohody. V sobotu porazili Opavu 5:2 a v pondělí přidali do extraigové nůše další výhru. V 5. kole totiž porazily Vítkovice 4:3. Valaši sice prohrávali tři minuty před koncem první části 0:1, přesto ještě v téže třetině zářidil obrat Ptáčník s Vávrou. Ve druhé třetině se Vítkovice dostaly opět do jednobrankového vedení, když vedly 3:2, ale za Vsetín opět dovedl srovnat Vávra. Minutu před koncem zápasu rozhodl ve prospěch Valachů Surovčík, a zařídil tak cenné tři body. Dorostenci se po pěti zápasech usadili na 3. příčce moravské skupiny, přičemž na druhý Třinec ztrácejí pouhý bod.

- 5.kolo po 18.9.17:30
HC Vítkovice Ridera
4:3(2:1, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Ptáčník (Kubo), 20. Vávra Tomáš (Pořický, Kentoš), 52. Vávra, 60. Surovčík - 17. Kucsera (Seidler), 28. Slavík, 39. Kucsera (Bartoš) Rozhodčí: Váňa - Smilek, Šiška. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2,2:3, 3:3, 4:3.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Hastrman, Holl, Holomek, Jaškin, Kocour, Lechner, Lukeš, Štindl, Vrba - Kadlčík, Kentoš, Kubo - Palička, Pospíšil, Pořický Ptáčník, Surovčík, Švajda, Vávra
HC Vítkovice Ridera: Taťák - Hruzík, kopel, Krauze, Prokop, Sedlák, Slavík - Bartoš, galajda, Hořínek, Kolouch, Kucsera, Maliník, Palát, Seidler, Včislák, Vrána