Horácká Slavia si na Lapači připisuje další debakl

Petr Vychopeň • 06.11.2006

V s e t í n - Zasloužené vítězství si na své konto připisují vsetínští dorostenci. V sobotním kole dokázali porazit hosty z Třebíče vysoko 6:1. Už potřetí tak tito soupeři změřili na ledě své síly. První utkání sehrané na Vsetíně skončilo debaklem hostů 6:0. Druhý zápas měl úplně jiný náboj a nakonec v něm Horácká Slavia dokázala zvítězit poměrem 3:1. Větší polovina základní části dorostenecké extraligy je za námi a hráči si teď mohou dopřávat přestávky. Další kolo se hraje až 16.11.

- 20.kolo so 4.11.12:00
SK Horácká Slavia Třebíč
6:1(3:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Surovčík (Ptáčník), 18. Kubo (Ptáčník, Surovčík), 19. Kentoš (Lukeš), 21. Surovčík ((Kubo), 36. Kentoš (Kadlčík, Holomek), 53. Kubo (Surovčík, Mikuláštík) - 16. Vondráček (Molák). Rozhodčí: Roman Dobeš - René Smilek, Marek Šiška. Vyloučení: 9:12. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Počet diváků: 120.
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Holomek, Jaškin, Kocur, Lechner, Lukeš, Mikuláštík, F. Vrba, L. Vrba, Štindl - Dubec, Kadlčík, Kentoš, Kubo, Pospíšil, Pořický, Ptáčník, Surovčík, Vávra, Švajda
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka - Brázda, Dvořák, Čtveráček, Jaroš, Kotrba, Rajský, Studený, Švaříček - Giz, Kesner, Klíma, Krutiš, Křenek, Molák, Němec, Sochor, Stahorský, Vítek, Vondráček