Vsetínští dorostenci ani potřetí v řadě nebodovali

Kristýna Guricová • 26.11.2006

V s e t í n - V sobotním utkání s Olomoucí se vsetínským dorostencům nepodařilo vyzrát na poslední tým extraligové tabulky. V úvodní části zápasu nebyla k vidění ani jedna branka a vyrovnaně skončila i třetina druhá (1:1). Do poslední části hry vstoupili Olomoučtí s vervou a už ve 42.minutě vedli o dvě branky a na tento náskok už Valaši nestačili. Za Vsetín se trefovali Pospíšil s Pořickým a na všech čtyřech brankách Mory se podílel Samojlovič.

- 24.kolo so 25.11.11:00
HC Olomouc
4:2(0:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 21. Prášek (Samojlovič), 41. Čopák (Samojlovič), 42. Samojlovič (Michalík), 60. Prášek (Samojlovič) - 21. Pospíšil (Ptáčník), 54. Pořický (Kadlčík). Vyloučení: 6:11. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 17:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.
HC Olomouc: Škůrek - Axman, Dopita, Čada, Finkes, Jergl, Kreisel, Linet, Prášek, Samojlovič, Škoda, Ustrnul - Chladil, Čopák, Heža, Michalík, Pur, Študent, Vaněk.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (43. Škývara) - Hladký, Holomek, Jaškin, Kocur, Lechner, Lukeš, Štindl, Vrba F., Vrba L. - Dubec, Červenka, Kadlčík, Kentoš, Kubo, Matuštík, Pospíšil, Pořický, Ptáčník, Surovčík, Vávra.