Na utkání se Spartou dorostenci bodově nenavázali

Václav Trávníček • 24.10.2008

Č. B u d ě j o v i c e - Dorostenci začali miniturné po Čechách porážkou. V Českých Budějovicích nestačili na celek místního Mountfieldu a prohráli 2:5. Utkání se pro Valachy nevyvíjelo dobře - opět inkasovali jako první. V 5. minutě se trefil domácí Babka, na kterého pouhých šet minut později navázal Švihálek. Před koncem první třetiny se sice podařilo snížit Kajabovi, ale Jihočeši si už vedení nenechali vzít. Družině trenéra Jenáčka se tak nepodařilo navázat na cenné vítězství proti pražské Spartě z minulého týdne, kdy triumfovali 6:2.

- 15.kolo pá 24.10.17:30
Madeta Motor České Budějovice
5:2(2:1, 3:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Babka (Přibyl), 11. Švihálek, 25. Švihálek (Sedlák), 26. Sekera (Předota), 28. Koblasa (Přibyl) - 19. Kajaba (Studený, Trška), 27. Podešva (Kozák).