Junioři nezvládli závěr utkání v Třebíči a prohráli 1:3

Kristýna Guricová • 16.01.2009

T ř e b í č - I přes to, že šli junioři VHK v utkání s Třebíčí už v 6. minutě zásluhou Tomáše Vávry do vedení, ještě v téže třetině o svůj jednobrankový náskok také přišli. Čekalo se tedy, co v duelu dvou týmů ze dna tabulky přinese druhé dějství, ve kterém se ale červené brankové světlo vůbec nerozsvěcovalo a o vítězi pátečního zápasu se tak rozhodovalo až v poslední dvacetiminutovce. Pouhých pět minut před závěrečnou sirénou se napřáhl Michal Klíma a svou brankou zajistil juniorům domácího týmu všechny tři důležité body. Třebíč se tak výhrou 3:1 z posledního místa na Valachy dotáhla na rozdíl pouhých 2 bodů a Vsetínští se tak nebezpečně přiblížili samému dnu tabulky, což by na konci sezóny mohlo znamenat sestup z extraligy bez možnosti barážových bojů. O důležité body se junioři porvou také zítra v derby se sousedním Zlínem, hraném Na Lapači od 12 hodin.

- 36.kolo pá 16.1.18:15
SK Horácká Slavia Třebíč
3:1(1:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. Vítek (Vyhnálek, Wolf), 56. Klíma (Vítek), 60. Kesner (Vítek) - 6. Vávra (Klimek). Průběh utkání: 0:1, 2:1.