Junioři v závěru mohutně dotahovali, přesto se z Třince vracejí s prázdnou

Radek Bařina • 22.01.2009

V s e t í n - Těsnou porážku 4:3 si vezou vsetínští junioři z ledu třineckých ocelářů. Domácí mohou za svou výhru vděčit především výborně sehrané první 22. minutovce, v níž si vybudovali tříbrankový náskok. Valaši sice snížili Pořickým, když ovšem ve 47. minutě zvýšil Měrka na 4:1, zdálo se, že závěr utkání už bude jen formalitou. Vsetínští ale nesložili zbraně a brankami v 57. a 59. minutě notně zdramatizovali poslední okamžiky zápasu. Přes závěrečnou power-play ovšem na důležité body nedosáhli a na Valašsko se tudíž vracejí bez bodu. O reparát se Vsetín může pokusit v sobotu, kdy na svém ledě hostí celek Havířova

- 39.kolo čt 22.1.18:00
HC Oceláři Třinec
4:3(2:0, 1:1, 1:2 )
Branky a nahrávky: 6. Toman (Rufer), 18. Hoďa (Měrka), 22. Rufer, 47. Měrka (Hegyi) - 27. Pořický (Kapr), 57. Jurík (Surovec, Vávra), 59. Surovec (Klímek, Jurík). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3.