Starší dorost znovu stoprocentní, po Plzni vyloupil i Chomutov

Radek Bařina • 19.12.2009

I čtvrtý duel proti celku z Čech starší dorostenci VHK zvládli beze ztráty kytičky. Na těsnou výhru z Plzně dnes navázali vítězstvím 4:3 na ledě Chomutova. Dlouho se přitom zdálo, že Severočeši utrpí proti Valachům debakl, vždyť v polovině zápasu prohrávali už 4:0, pak však využili několika hostujících vyloučení a do přestávky snížili na 4:3. Závěrečnou třetinu si však již Vsetín pohlídal a připisuje si tak páté vítězství v řadě.

- 31.kolo so 19.12.13:30
3:4(0:2, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 31. Fronk (Novák L., Navrátil), 35. Taraška (Hammerbauer), 39. Novák L. (Čížek, Tverďak) - 3. Kovář, 11. Kitsberger (Jurík, Klimek), 21. Kozák (Podešva), 27. Klimek. Průběh utkání: 0:4, 3:4.
Piráti Chomutov: Příhoda (Brabec) - Teuner, Čížek, Sakaev, Drobný, Horejš, Tverďak, Hejna, Hammerbauer, Novák J., Lehnert, Navrátil, Taraška, Hradil, Mazánek, Kopec, Fronk, Hlava, Novák L., Vlček, Šaržík.
VHK ROBE Vsetín: Bača (Mišurec) - Fryšara,Žabčík, Pelc, Hurtík, Žák, Tyralík, Kovář, Gromus, Daněk, Kitsberger, Káňa, Kývala, Jurík, Podešva, Djorič, Kozák, Klimek, Kajaba.