Mladší dorostenci nestačili na Hodonín

Filip Bazala • 23.09.2012

Ve čtvrtém kole extraligy mladšího dorostu narazil Vsetín na tým Hodonína. Valaši nezačali zápas špatně, protože ihned v první minutě se prosadili díky Tydlačkovi. Jenomže to bylo na dlouhou dobu vše. Hodonín stačil ještě v první třetině obrátit a ve druhé části přidal další tři branky. Vsetín ve třetí třetině korigoval na 5:3, ale srovnat se jim nepodařilo. Domácí naopak ještě dvě branky přidali a zvítězili 7:3. Vsetín svého soupeře sice přestřílel, ale ve skóre to nedokázali potvrdit. Příští zápas sehrají hráči trenéra Kuba na domácím ledě proti ostravské Porubě.

EMD - 4.kolo ne 23.9.12:30
SHK Hodonín
7:3(2:1, 3:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 7. Crlík (Rýpar), 10. Kopecký (Hoštovecký), 34. Polák (Juriga), 35. Knap (Dufek, Bureš), 37. Juriga (Polák, Kachyňa), 57. Dufek, 60. Polák (Dobiáš) - 1. Tydlačka (Krůžela), 43. Běhula (Gonos), 49. Fryšara (Janošek, Klačánek). Rozhodčí: Held - Čech, Měkýš. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 124. Střely na branku: 38:44. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3, 7:3.
SHK Hodonín: Sasínek - Bureš, Crlík, Hoštovecký, Hrachovský, Juriga, Kachyňa - Dobiáš, Dufek, Knap, Kopecký, Lindner, Polák, Rýpar, Stanislav, Weintritt, Škriba, Kopecký.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Gonos, Haničák, Kollár, Krůžela, Nadymáček, Pisklák, Vítek - Čechmánek, Fryšara, Gharibyar, Janošek, Klačánek, Kovář, Matocha, Riška, Tydlačka, Vojkůvka.