Junioři těsně podlehli Pardubicím

Václav Trávníček • 12.10.2013

Junioři Vsetína na třetí vítězství v řadě nedosáhli, v sobotu prohráli v Pardubicích těsně 2:3. Domácí už ve 12. minutě vedli 2:0, jenže Valachům se zásluhou Roberta Neuwirtha podařilo ještě v první třetině snížit a rázem byli na dostřel. Rozhodující branku ovšem vstřelil půl minuty před koncem druhého dějství pardubický Zelinger. Přestože zelenožlutí v samotném závěru Klečkou snížili, na dorovnání skóre už bylo pozdě.

ELJ - 12.kolo so 12.10.16:00
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3:2(2:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Petira (Veselý), 12. Poulíček (Petira), 39. Zelinger (Kalous, Vácha) – 12. Neuwirth (Tobola), 60. Klečka (Jirušek).
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka – Kalous, Petira, Vácha, Štědrý, Voženílek M., Havel, Chvojka, Fiala, Voženílek D., Bohuněk, Pipek, Veselý, Zelinger, Brida, Poulíček, Schneider, Řezníček, Špaček.
VHK ROBE Vsetín: Bača – Žabčik, Hryciow, Hruška, Zuzaník, Vašíček, Hajda, Klečka, Kuchařík, Forch, Surý, Klíma, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Štrbík, Abdul, Tobola, Račický, Zvonek.