MDO bere tři body za výhru 5:1 na Technice!

Kristýna Zigmundová • 03.03.2018

Valaši vletěli do utkání opravdu zhurta a v 5. minutě se střelou prosadil Calaba. Domácí zvládli ještě v závěru první třetiny vyrovnat, ale bylo jim to už k ničemu, protože je Valaši do další akce nepustili. Do tabulky střelců se poté zapisovali jen Valaši. Kočí, Vrána, Kočí a Babeliak se společně podepsali pod výhru Vsetína 5:1 a Vsetín veze z Brna tři body.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/17 so 3.3.
HC Technika Brno
1:5(1:1, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky 20. Čoupek (Hassani, Kelbl) – 5. Calaba (Babeliak, Sviták), 25. Kočí (Kunst), 29. Vrána (Babeliak, Kunst), 35. Kočí (Kunst), 57. Babeliak (Calaba). Rozhodčí: Tomáš Sofka – Radek Husák, Martin Šustr. Vyloučení: 8:5 Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci:Střely na branku: . Průběh utkání: 0:0, 0:1, 5:1.

HC Technika Brno: Čazimi – Fojt, Irajn, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Vrána, Staněk, Daněček, Čoupek
VHK ROBE Vsetín: Málek – Velikovský, Zeman, Houser, Kunst, Sviták – Bednařík, Kuchařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Urban, Vrána, Půček, Děděk, Čajanová