Juniorka opět vítězí, porazila Warriors. Hilšer má další hattrick

Anna Pavlína Sedláčková • 26.01.2020

Na počátku úvodní třetiny se jako první prosadil Vsetín. Warriors ale o čtyři minuty později vyrovnali. To však Valachy nezastavilo a na konci třetiny se do kabin odcházelo za stavu 3:1 pro Vsetín. Druhá perioda již mnoho gólů nepřinesla, čímž Vsacané napodobili svůj výkon z utkání proti Porubě. Ve třetí se ale vsetínský celek opět nabudil a do brněnské brány vstřelili další tři góly. V tomto utkání také zkompletoval svůj čtvrtý hattrick v sezoně Adam Hilšer.

Extraliga juniorů - 35.kolo ne 26.1.14:30
HCM Warriors Brno
1:7(1:3, 0:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 14. Mudrych (Del Favero, Antoňů) – 10. Apolenář (Klímek, Kožený), 16. Hilšer (Klímek), 19. Klímek (Kunst, Hilšer), 21. Hilšer (Klímek, Zeman), 42. Vašenka (Baďura), 44. Hilšer (Vašenka, Zeman), 54. Apolenář (Vašenka, Zeman). Rozhodčí: Sofka – Czubaj, Husák. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 1:0, 1:7.

HCM Warriors Brno: Kašpar – Miloš, Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček – Žák, Ludvík, Antoňů, Rašovský, Vysloužil, Krška, Del Favero, Karpíšek, Mudrych, Marčík, Staněk, Orsech.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Holáň, Houser, Zeman, Kožený, Kočí, Kunst – Hilšer, Vašenka, Apolenář, Vrána, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel.