Dorostenci ztratili tříbrankové vedení, předvedli však lekci produktivity

Helena Hegeďová • 17.01.2020

Zpočátku hladký průběh utkání se na začátku třetí třetiny změnil v pořádné drama. Valaši si v Šumperku vybudovali tříbrankový náskok, který se Drakům podařilo v 47. minutě kompletně smazat. Aby toho nebylo málo, o šest minut se domácí dostali do vedení. Na to gólově reagovala Sára Čajanová a za stavu 4:4 se šlo do prodloužení, v němž získali bonusový bod domácí. Nutno podotknout, že Vsetínu stačilo na 4 góly 18 střel.

ELIOD Extraliga dorostu - 10. kolo - 2. část pá 17.1.17:45
Draci Pars Šumperk
5:4p(0:2, 1:1, 3:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 35. Šucha (Trögner), 43. Haas (Seidenglanz, Slováček), 47. Šucha (Trögner), 53. Haas (Kareš, Šucha), 62. Kareš (Kučera, Janech) – 7. Kočí (Dědek), 18. Dědek (Tobola), 31. Juráň (Kočí), 57. Čajanová (Tobola, Dědek). Rozhodčí: Dufka – Šimčík, Bubela. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 33:18. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Draci Pars Šumperk: Šedivý – Seidenglanz, Cekr, Slabý, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Fojtík, Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Dědek, Čajanová, Jurek.