Dorost další drama nepřipustil a v Olomouci bere tři body

Helena Hegeďová • 18.01.2020

Valaši se na ledě Olomouce dostali do vedení už ze začátku první třetiny. Rychle nabyté dvoubrankové vedení si pohlídali až do konce úvodní dvacetiminutovky a v následující části zápasu ještě další dva góly přidali. Kohoutům tak zbyla jen jedna třetina na to, aby s výsledkem něco udělali. Vsetín žádné drama nedopustil a po decentní úpravě skóre ze strany Olomouce vítězí 4:1.

ELIOD Extraliga dorostu - 11. kolo - 2. část so 18.1.12:00
HC Olomouc
1:4(0:2, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 59. Stratil (Zelinka) – 5. Hrnčíř (Juráň), 6. Babeliak (Tobola, Adámek), 32. Dědek (Babeliak, Kunst), 39. Adámek (Kunst, Kočí). Rozhodčí: Held – Urubčík, Kleprlík. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 21:30. Diváci: 29. Průběh utkání: 0:4, 1:4

HC Olomouc: Špunar – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Sedláček, Přidal Š. – Havel, Zelinka, Václavský, Přidal L., Lajoš, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Hrnčíř, Dědek, Čajanová, Jurek.