Dorostenci v posledním zápase první části soutěže o gól podlehli Šumperku

Helena Hegeďová • 27.11.2021

Poslední utkání první části dorostenecké extraligy odehráli Valaši na ledě Mladých Draků. Hosté otevřeli skóre v první třetině a vedení drželi až téměř do poloviny základní hrací doby, kdy Šumperk vyrovnal. Domácí následně přidali ještě jeden gól, čímž přesunuli jednobrankový náskok na svou stranu. Do konce zápasu už další gól nepadl a z vítězství se radovali Šumperští.

Extraliga dorostu - 18.kolo so 27.11.
Draci Pars Šumperk
2:1(0:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 28. Čunát (Seidenglanz, Janech), 35. Peškar (Janech, Siedenglanz) – 4. Stodůlka (Pejchal, Bartoněk). Rozhodčí: Grygera – Axman, Přecechtěl Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 31. Střely na branku: 32:24. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Draci Pars Šumperk: Valenta – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Bařica, Peškar, Maurer, Tomeš, Verner, Janech, Seidenglanz, Lichner, Čunát, Hlubuček.
VHK ROBE Vsetín: Konečný – Stodůlka, Zedek, Škrabola, Hrdinka, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Bartoněk, Vaněk, Kovář, Škarka, Budín, Frolo, Pejchal, Raušer.