Série proher je u konce! Juniorka zvítězila nad Havlíčkovým Brodem

Anna Pavlína Sedláčková • 14.01.2022

Skóre se měnilo již v první polovině úvodní třetiny, kdy se prosadili hosté z Havlíčkova Brodu. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1 z pohledu Vsetína. Druhá třetina žádný gól nepřinesla, a to ani přesto, že na vsetínské straně padlo několik trestů. V poslední periodě však přišel obrat a Valachům se podařilo otočit na 2:1. Hosté sice svého soupeře výrazně přestříleli, ale domácí se mohli spolehnout na výkon své posily, brankáře Jakuba Málka.

Liga juniorů - 19.kolo pá 14.1.19:15
BK Havlíčkův Brod
2:1(0:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 42. Mojžíš (Broža), 45. Jurek (Bachánek, Čapka) – 8. Mlejnek. Rozhodčí: Kapitanov – Janoško, Návrat. Vyloučení: 6:4 + Przybyla (VSE) 10 min., 20. min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na bránu: 26:41. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

VHK ROBE Vsetín: Málek – Liss, Prčík, Čapka, Sýkora, Machů, Sviták, Mojžíš – Broža, Bachánek, Przybyla, Maštalíř, Bednařík, Janíček, Jurek, Veselý.
BK Havlíčkův Brod: Pudla – Hrbek, Besmák, Kuchta, Kutlvašr, Zych – Fiala, Krejčí, Machovský, Pártl, Mlejnek, Bulík, Hrdlička, Janko, Prášek.