Junioři nenavázali na vítěznou dráhu a s Havířovem prohráli s rozdílem jednoho gólu

Anna Pavlína Sedláčková • 30.01.2023

Stav utkání se otevřel již na počátku první třetiny, když se do havířovské brány trefil vsetínský útočník. V polovině periody se však hostům podařilo vyrovnat a minutu před sirénou se dostat do vedení. Ve druhé třetině padlo na obě strany po jednom gólu, takže do poslední části utkání vstupoval domácí Vsetín se ztrátou jednoho gólu, která se jim sice podařila vyrovnat, ale necelé dvě minuty před zazněním konečné sirény se prosadil Havířov.

Liga juniorů - 32.kolo ne 29.1.14:30
AZ Havířov
3:4(1:2, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky:2. Stodůlka (Janíček, Mošnička), 28. Stodůlka (Ramert, Matějíček), 56. Ramert (Fojtík, Hrdý) – 9. Plevka, 20. Valouch (Middleton, Kolat), 40. Kolat (Wlodara), 59. Middleton (Wlodara, Plevka). Rozhodčí: Šico — Jurčík, Šobáň. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 33:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

VHK ROBE Vsetín: Vilém — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Fojtík, Zedek — Urge, Ramert, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Rigo, Frolo.
AZ Havířov: Smolka — Wlodara, Bílek, Valouch, Brančík, Kreutz, Kalina — Plevka, Middleton, Kolat, Pohl, Mikula, Lipka, Lajoš, Ungr, Siekierka, Urbančík, Makovec, David.