Dorost přehrál i druhý brněnský celek. Na ledě Warriors vstřelil 5 branek

Helena Hegeďová • 27.11.2022

Druhé utkání tohoto týdne zavedlo dorostence do Brna, kde se představili na ledě Warriors. O vítězství Valaši definitivně rozhodli ve třetí třetině, kdy vstřelili tři branky a navýšili své vedení na konečných 5:1. Jeden gól vstřelili v přesilovce, jeden v oslabení, trestů byla celkově k vidění spousta, rozdáno bylo celkem 34 trestných minut. Na listinu střelců se dvakrát zapsal kmenový hráč 9. třídy Filip Vlk, pro kterého to bylo první utkání mezi dorostenci.

Liga dorostu - 17.kolo ne 27.11.12:10
HCM Warriors Brno
1:5(0:1, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 34. Mátl (Šulla, Bílý) – 20. Drozd (Koláček), 27. Vlk (Kovář), 53. Vlk (Herman, Stodůlka), 55. Koláček (Drozd, Kroupa), 59. Kovář. Rozhodčí: Karpíšek — Tichý, Hort. Diváci: 43. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HCM Warriors Brno: Hanzlík — Kos, Kadaňka, Žižka, Fencl, Holeš, Kubiak — Kelbl, Čada, Šulla, Procházka, Řežucha, Veselý, Janák, Mátl, Drasal, Bílý, Baláž.
VHK ROBE Vsetín: Kroupa — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Kužel, Herman — Matějová, Vlk, Drábek, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Kovář, Drozd.