První třetina rozhodla o vítězství dorostenců nad Polskem

Tomáš Petr Marek • 04.12.2022

Již v první třetině utkání po gólech Davida Miklase, Filipa Kováře a dvougólového střelce Jakuba Frola bylo rozhodnuto. Zahraniční tým chtěl však utkání ještě zdramatizovat a do konce první dvacetiminutovky snížil Patryk Hanzel. Ve druhé části dal poslední branku Polska Ziober Adrian. Valaši pak opět odskočili a Adam Palan poslal VHK do vedení 5:2. V 52. minutě vsítil branku Marek Stodůlka a na konečných 7:2 dokončil svůj hattrick Frolo.

Liga dorostu - 19.kolo ne 4.12.14:00
Reprezentace Polska U16
7:2(4:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Miklas (Ostřížek), 11. Frolo (Herman, Kovář), 14. Kovář (Herman), 16. Frolo (Herman, Drozd), 37. Palan (Frolo, Herman), 52. Stodůlka (Palan, Ostrčil), 59. Frolo (Kučný, Zeťák) – 19. Hanzel, 29. Ziober (Guminski). Rozhodčí: Novotná - Bezděk, Lainka. Vyloučení: 10:10. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49 Průběh utkání: 4:0, 4:2, 7:2.

VHK ROBE Vsetín: O. Souček — R. Kužel, M. Stodůlka, M. Zeťák, M. Kučný, V. Sadílek, T. Herman — A. Drábek, J. Ostřížek, J. Frolo, D. Miklas, T. Ostrčil, M. Žárský, M. Bartoněk, J. Zezulka, F. Kovář, Š. Drozd, A. Palan
Reprezentace Polska U16: T. Jaworski — W. Bieda, P. Hanzel, M. Mościcki — B. Stolarski, A. Ziober, W. Zając, S. Klucznik, S. Guminski, D. Borys, R. Drabik, O. Laszkiewicz, M. Myszka