Dorostenci v Náchodě vedli už od počátku utkání

Anna Pavlína Sedláčková • 20.01.2023

První gól utkání přišel ve 14. minutě ve prospěch vsetínských, kteří využili nabídnuté přesilové hry. Ve druhé třetině se Vsetínu podařilo prosadit hned čtyřikrát, čímž si získali velký gólový náskok na Náchod. Tomu se podařilo dvakrát prosadit až v poslední části utkání, na což Valaši odpověděli dalšími dvěma přesnými střelami do soupeřovi brány.

Liga dorostu - 27.kolo pá 20.1.20:00
HC Náchod
2:7(0:1, 0:4, 2:2)

Branky a nahrávky: 42. Pavel (Bubeníček, Špetla), 50. Šedivý (Kulhánek) — 14. Kovář (Ostrčil, Bartoněk), 24. Miklas (Windegger, Stodůlka), 34. Windegger (Milas), 36. Kovář (Ostrčil, Bartoněk), 39. Windegger (Žárský), 57. Drozd, 60. Kovář (Ostrčil, Bartoněk). Rozhodčí: Barek — Landsmann, Topolský. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:7.

HC Náchod: Beránek — Kysilka, Krögler, Podškubka, Karal, Sháněl — Drábek, Cvrček, Frolík, Špetla, Pavel, Pelda, Šedivý, Bubeníček, Bohuněk, Kulhánek, Daniel.
VHK ROBE Vsetín: Kroupa — Kužel, Stodůlka, Zeťák, Sadílek, Vaněk, Hynek — Matějová, Běták, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Kovář, Drozd.