permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

9. třída v Šumperku otáčela, nakonec ale zůstala bez bodu

Helena Hegeďová • 14.09.2024

To byl zápas. Deváťáci ještě po druhé třetině ztráceli v Šumperku dvě branky, ale za chvíli bylo všechno jinak. Valaši zvládli utkání během pěti minut ve třetí třetině otočit a rázem byli ve vedení. Jenže přišla chyba. Přišlo oslabení a v něm také vyrovnání ze strany Mladých Draků. Už to vypadalo na remízu, ale domácí se v posledních třech minutách znovu chopili slova a své vedení si vzali zpět, a tentokrát i s plným tříbodovým ziskem.

Extraliga 9. tříd - 2.kolo so 14.9.12:00
HK MD Šumperk
5:4(2:0, 1:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 03:31 Moravec (Březinová; 5/5), 16:10 Unzeitig (Mácha; 5/4), 31:40 Unzeitig (Zecha, Mácha; 5/5), 49:48 Zecha (Unzeitig; 5/4), 57:31 Zecha (Mácha; 5/5) – 30:52 Březovják (Janda; 5/4), 42:36 Maňas (Klimša; 5/4), 43:57 Klimša (Janda; 5/5), 46:45 Maček (Hajdu; 5/4). Rozhodčí: Lainka – Přecechtěl, Špiroch. Diváci: 64. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:3. Střely na branku: 46:40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 5:4.

HK MD Šumperk: Košta – Šimon, Mouka, Mánek, Jelínek, Minář, Dvořák – Moravec, Kryvonozhkin, Dosoudil, Nečas, Babiš, Mácha, Unzeitig, Zecha, Březinová.
VHK ROBE Vsetín: Macíček – Planka, Janda, Bahula, Žák, Maček, Molek – Bodiš, Vymyslický, Maňas, Macháč, Březovják, Štěpánek, Klimša, Hajdu, Sušeň, Hřebíček, Strapina.