Junioři porazili druhý Havířov 2:1

Michal Kubáň • 27.10.2005

H a v í ř o v - Celek, který dýchá z druhého místa na záda prvnímu Třinci, porazili svěřenci trenéra Turka v 17. kole juniorské extraligy těsně 1:2. Branky ve vyrovnaném zápase začaly padat až ve druhé třetině. Skóre utkání totiž otevřel ve 36. minutě Hrňa. V závěrečné části pak zvýšil náskok Vsetína na 2:0 opět Hrňa a druhou asistenci si připsal Zapletal. Havířov pak stačil pouze snížit Heiderem na konečných 2:1 pro Valachy. Junioři se s 15 body drží na sedmé příčce skupiny B. O bod více má sousední Zlín, se kterým se Valaši utkají již v sobotu od 12:00.

- 17.kolo čt 27.10.17:00
1:2(0:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 57. Heider (Bindač) - 36. Hrňa (Zapletal), 45. Hrňa (Zapletal). Rozhodčí: Mikula - Janiczek, Mikler. Vyloučení: 7:12. navíc Hruška P. (VSE) a Krisl (HAV) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 230. Střely na branku: 30:30.
AZ Havířov: Šafránek - Grimm, Komma, Krisl, Matuška, Peštuka, Zimmer - Bindač, Džupin, Haider - Majerek, Malík, Sikora - Smeták, Sztefek, Sprušil
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Dalecký, Haschka, Hrad, Nedbálek, Novák, Ostrčil, Pelikán, růžička, Zapletal - Buš, Ciupa, Dalecký - Davídek, Dědek, Hrňa - Hruška P. Navrátil, Smětal - Uhlár, Varga, Podešva