Junioři po těsné prohře s Libercem stále čekají na výhru

Michal Kubáň • 13.01.2006

V s e t í n - Ve čtvrtečním zápase prohráli junioři s Bílými Tygry z Liberce 1:2, a stále tak čekají na svou první výhru v novém roce. Valaši vstoupili lépe do zápasu, neboť v přesilové hře otevřel skóre Pokora. Liberec však dokázal ještě do konce třetiny srovnat stav na 1:1. Hned v první minutě třetí části vzál zápas do svých rukou Peřina, jenž otočil skóre pro Severočechy. Valaši bojovali do konce zápasu, ale Liberec si výsledek dokázal podržet. Junioři jsou na 4. místě s 35 body, stejný počet má i čtvrtá Olomouc. V sobotu zajíždějí svěřenci trenéra Turka do Pardubic.

- 35.kolo čt 12.1.17:30
Bílí Tygři Liberec
1:2(0:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Divíšek (Kajínek), 42. Peřina (Bárta) - 33. Pokora (Ostrčil). Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:32. Diváci: 240.
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Dalecký, Haschka, Hrad, Novák, Ostrčil, Pelikán, Pokora, Stříteský - Buš, Ciuapa, Dědek, Hrňa, Hruška P. Knebl, Navrtáil, Podešva, Uhlár, Varga, Vrdlovec,
Bílí Tygři Liberec: Nedvídek - Hrach, Jaroměřský, Kaájínek, Mrkvička, Pavlů, Tondr M., Zákoutský - Bárta, Divíšek, Hruška J. Kiopic, Langr, Liška, Nevyhoštěný, Polakovič, Peřina, Tondr L., Vach