Dorostenci: OPA : VSE 2:6 - Valaši se vrátili na šesté místo

Michal Kubáň • 29.01.2006

O p a v a - Vsetínští dorostenci v přímé konfrontaci o šesté místo uspěli nad svým Opavským sokem 6:2. Na úvodní branky Kapra a Surovčíka stačil za Opavské v první části zareagovat pouze Mlýnek. Ve druhé části přidal za hosty jednu banku Fabián a Opava stačila Halaszovým gólem pouze snížit na 2:3. V závěru Valaši přidali ještě tři branky a poskočili šesté místo se ziskem 28 bodů. O bod více mají páté Vítkovice. Svěřenci trenéra Korotvičky přivítají v pondělí na domácím ledě Kometu Brno.

- 40.kolo so 28.1.
Hokejový klub Opava
2:6(1:2, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 12. Mlýnek, 25. Halasz (Szewczyk) - 6. Kapr (Fabián), 8. Surovčík, 37. Fabián (Surovčík), 49. Kořenek, 53. Mičulka, 56. Mičulka (Kubec) Rozhodčí: Šír - Řezáč, Vengřín. Vyloučení: 2:5. Bey využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 100.
Hokejový klub Opava: Kučera - Dohnal, Čermák, Gulda, Kukla, Kysela, Planovský, Vlček - Baďura, Džemla, Gebauer, Halasz, Koschatzký, Jakub, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Řezač.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Fabián, Farda, Hastrman, Holomek, Kapr, Mikulaštík, Sznapka - Kocur, Kořenek, Kubec, Kubo, Mičulka, Surovčník, Sýs, Šefr.