Devátá třída jednoznačně přehrála Warriors

Hana Skupinová • 11.02.2023

Naposledy 9. třída proti Warriors prohrála 7:9, v pátečním utkání na vsetínském ledě se ale Valachům dařilo a soupeře se značným náskokem porazili. První třetina byla vyrovnaná a oba týmy si připsaly po jedné brance. Druhá třetina patřila Valachům, kteří nastříleli další dvě branky. Ve třetí třetině Vsetínští ještě navýšili svůj náskok, a to hned o šest branek. Na konci zápasu tedy svítilo skóre 9:1. Nyní se Valaši nachází na 4. místě tabulky a jejich následující utkání se bude konat na brněnském ledě, opět proti Warriors.

Liga 9. tříd - N21 pá 10.2.17:45
HCM Warriors Brno
9:1(1:1, 2:0, 6:0)

Branky a nahrávky:18. Němec (Matyaštík), 24. Malý (Hynek, Vlk), 36. Matyaštík (Dubec, Kučerňák), 43. Němec (TS), 46. Malý, 55. Kučerňák (Dvořáček), 57. Malý (Vinklárek, Dvořáček), 59. Hynek (Matyaštík, Fusek), 59. Bláha (Němec, Vlk) – 16. Rohozhyn (Ratushniak, Šír). Rozhodčí: Škrobák — Ondruš, Kovařčík. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 0:1, 9:1.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Hynek, Dubec, Mikulka — Matyaštík, Bláha, Vlk, Vinklárek, M. Němec, A. Němec, Fusek, Chalupa, Malý, Kučerňák.
HCM Warriors Brno: Matoušek — Šír, Brodecký, Kremer, Panasenko, Ryšánek, Stroblík, Tischler, Coufal — Slívko, Ratušňak, Sýkora, Jančík, Y. Rohožyn, Harásek.