Devátá třída nestačila na Vítkovice

Tomáš Petr Marek • 15.01.2023

Valaši nenavázali na vítězný zápas v Jihlavě další výhrou a prohráli proti silným Vítkovicím. První dějství nepřineslo žádný gól, ale šancí byly na obou stranách mnoho. K tomu bylo na obou stranách vyloučení. Ve druhé třetině začaly se začaly vlnit sítě. Nejdříve se začali radovat hosté po střele Maxmiliána Mana. Záhy radost hostů překazil Jakub Kučerňák a k tomu domácí poslal do vedení Adam Němec a Valaši po třech minutách skóre otočili. Srovnat dokázal vítkovický Kristian Czerný a minutu před koncem druhé sirény dal gól do kabiny Ladislav Svozil. Ve třetí třetině úřadovali jen hosté. Svou druhou branku v zápase střelil Kristian Czerný. Jedinou velkou šanci domácích měl Kučerňák, který orazítkoval tyč. V 52. minutě skóroval Marek Michalík a v posledních dvou minutách zpečetil výhru Vítkovic 6:2 Maxmilián Mareš.

Liga 9. tříd - N17 ne 15.1.11:30
HC Vítkovice Ridera
2:6(0:0, 2:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 27. Kučerňák (Němec), 29. Němec (Vlk, Dubec) - 26. Man, 33. Czerný, 38. Svozil (Rončka, Lyčka), 42. Czerný, 52. Michalík (Mareš, Zatloukal), 58. Mareš (Michalík, Czerný). Rozhodčí: Škrobák - Marek, Tomeček. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 146.

VHK ROBE Vsetín: R. Kocyan — T. Mikulka, D. Dvořáček, A. Hynek, D. Stodůlka, R. Dubec — M. Matyaštík, F. Vlk, J. Kučerňák, L. Vinklárek, M. Němec, A. Němec, M. Fusek, L. Malý, P. Bláha.
HC Vítkovice Ridera: M. Skoumal — K. Noga, D. Lyčka, Š. Žovinec, Š. Bystroň, V. Glos, F. Kudela — M. Man, D. Kajzar, L. Svozil, M. Michalík, J. Brebeck, M. Mareš, K. Czerný, M. Rončka, P. Zatloukal, Š. Šebesta.