Deváťáci podlehli Kometě 2:7, rozhodla třetí třetina

Hana Skupinová • 25.02.2023

9. třída se v pátek utkala s Kometou, se kterou se naposledy utkali v Prosinci, kdy Vsetín prohrál 5:3. V první třetině padl jen jeden gól, a to do vsetínské brány. Na začátku druhé třetiny Vsetín dorovnal, ale pak vstřelilo gól opět Brno. Vsetín dorovnal i podruhé, načež Kometa opět odpověděla brankou. Třetí perioda už zcela patřila Brnu, které si připsalo další čtyři branky. Následující zápas se odehraje na ledě Vítkovic, kteří jsou třetí v tabulce, tedy dvě místa nad Vsetínem.

Liga 9. tříd - N20 pá 24.2.14:30
HC Kometa Brno
7:2(1:0, 2:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 6. Halaš (Polák), 30. Šichtař (Spaskin), 36. Chaika (Tomek, Hartl), 43. Halaš (Čermák, Kavan), 44. Volejník (Spaskin, Šichtař), 53. Hartl (Chaika), 59. Tomek (Chaika) – 26. Malý (Vinklárek), 31. Vlk (Drozd). Rozhodčí: Maršálek — Flegr, Matula. Vyloučení: 6:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 7:2.

HC Kometa Brno: Kotas — Kavan, Beroun, Polák, Čermák, Bína, Šiška, Brychta — Volejník, Tomek, Hartl, Spaskin, Kerbler, Šichtař, Halaš, Chaika.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Stodůlka, Spitzer — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, Němec, Fusek, Chalupa, Malý, Drozd, Bláha.