Deváťáci podlehli vedoucímu Třinci

Anna Pavlína Sedláčková • 03.02.2023

Jako první se v úvodní třetině prosadil Vsetín netrvalo však dlouho a Třinec vyrovnal. Druhá perioda tak začínala za vyrovnaného stavu. Od 33. minuty začali třinecké gólové hody, kdy se hosté během pár minut dostali do třígólového vedení. Na konci druhé části utkání se ještě jednou prosadil domácí Vsetín a třetí třetina již žádný gól nepřinesla.

Liga 9. tříd - N19 čt 2.2.18:00
HC Oceláři Třinec
2:4(1:1, 1:3, 0:0)

Branky a nahrávky: 11. Dvořáček (Vinklárek, Chalupa), 38. Němec – 17. Trnka (Gerlich), 33. Vrůbel (Lazovský, Sikora), 35. Andrle (Taliga), 37. Lazovský (Taliga, Trnka). Rozhodčí: Tomeček — Opletal, Šimek. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 159. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Hynek, Dubec, Spitzer — Matyaštík, Bláha, Vlk, Vinklárek, Němec M., Němec A., Fusek, Chalupa, Malý.
HC Oceláři Třinec: Javorek — Šilon, Kaleta, Barteczek, Niemczyk, Marek, Sikora, Trnka — Vrůbel, Gerlich, Pánek, Andrle, Taliga, Juřík, Lazovský, Kopačka, Řípa, Fizek.