Deváťáci potvrdili roli favorita a zvítězili nad Porubou

Helena Hegeďová • 05.03.2023

Ve druhém zápase v řadě byli Valaši vedeni jako favorit a opět se této role zhostili na výbornou a vyhráli poměrem 5:2. O tříbodovém zisku rozhodli ve druhé třetině, kdy soupeři během pěti minut odskočili na rozdíl tří branek. Tuto ztrátu už hosté z Ostravy nedorovnali a Vsetínští si tak udrželi čtvrté místo v tabulce.

Liga 9. tříd - N25 ne 5.3.11:30
HC RT TORAX Poruba 2011
5:2(1:1, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Malý (Stodůlka), 24. Malý (Kučerňák), 28. Vinklárek (Němec, Malý), 29. Malý (Němec, Bláha), 60. Vinklárek (Němec, Matyaštík) – 18. Kolebáč (Šebesta, Centkowski), 30. Stryczek (Kubečka, Pelikán). Rozhodčí: Šimek — Opletal, Ondruš. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Spitzer, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Bláha, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, M. Němec, A. Němec, Fusek, Chalupa, Malý.
HC RT TORAX Poruba 2011: Šrubař — Lamacz, Michalík, Štěrba, Pelikán, Sobolová, Planka — Šipula, Kolebáč, Stryczek, Centkowski, Šebesta, Žídek, Lýsek, Poloch, Kubečka.