Deváťáci zakončili sezonu výhrou nad Warriors

Hana Skupinová • 20.03.2023

9. třída se se sezonou rozloučila vítězstvím na brněnském ledě. Zdálo se, že první třetina skončí bez branek, ale k jejímu konci se podařilo skórovat Vsetínu. Druhá perioda již bezbranková opravdu byla, a tak to bylo stále o jeden gól. Až v poslední části utkání se do toho Valaši opřeli a nasázeli Warriors hned čtyři góly, jejich poslední gól se dostal za brněnského brankáře přesně sekundu před zazněním závěrečné sirény. Brno na to zvládlo zareagovat pouze jednou brankou, a tak byl konečný stav utkání 1:5. V této třetině jsme také mohli vidět řadu vyloučení, s porovnáním s předchozíma dvěma třetinami. Vsetínská devátá třída tak zakončila sezónu krásnou výhrou.

Liga 9. tříd - N28 ne 19.3.
HCM Warriors Brno
1:5(0:1, 0:0, 1:4)

Branky a nahrávky: 48. Harásek — 19. M. Němec (Hynek), 41. Dubec (Malý, A. Němec), 50. Vinklárek (Stodůlka), 59. Malý (Stodůlka, Fusek), 60. Vlk (A. Němec).Rozhodčí: Hrabal — Smrž, Tkáč. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HCM Warriors Brno: Matoušek - Šír, Panasenko, Kremer, Ryšánek, Tischler, Coufal - Slívko, Kubín, Brodecký, Daněk, Ratušniak, Sýkora, Jančík, Rozožyn, Harásek.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan - Dvořáček, Hynek, Stodůlka, Dubec - Matyaštík, Mikulka, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, M. Němec, A. Němec, Fusek, Chalupa, Malý.