Deváťáci zvládli přetahovanou v Šumperku a pokračují bez ztráty

Helena Hegeďová • 18.09.2022

Deváťáci mají za sebou druhý z šesti zápasů základní části a tentokrát to byla hodně napínavá podívaná. Na ledě Šumperku se jako první prosadili domácí Mladí Draci, ale Valaši otočili. Následně však na konci druhé třetině strhli skóre na svou stranu opět Šumperští a do kabin tak Vsetín odcházel za nepříznivého stavu 2:3. Ve třetí třetině ale tým opět ukázal svou sílu a třemi góly si pojistil zisk dalších bodů. Po dvou kolech jsou tak hráči 9. třídy stoprocentní. Zatím největší prověrka je čeká příští týden, kdy na na Lapači přivítají Olomouc.

Liga 9. tříd - 2.kolo so 17.9.
HK MD Šumperk
3:5(1:1, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 17. Slováček (Leier), 38. Vogl (Zahálka), 39. Leier (Slováček) – 20. Stodůlka (Malý), 33. Vašička (Malý), 47. Stodůlka, 53. Fusek (Chalupa), 59. Dubec (Vašička). Rozhodčí: Bezděk — Lainka, Schejbal. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 54. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:5.

HK MD Šumperk: Jurečka — Kupčík, Novák, Sirový — Seidl, Karafiát, Leier, Slováček, Zahálka, Pospíšil, Novák, Reichl, Gildainová, Vogl.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Gach, Hynek, Krsek, Stodůlka — Němec, Mikulka, Vlk, Vinklárek, Vašička, Fusek, Chalupa, Malý, Dubec.