Disciplína nestačila. 9. třída vysoko podlehla Třinci

Helena Hegeďová • 28.09.2024

Deváťáci od úvodního vítězství nad Zlínem tápou a podruhé v řadě od soupeře inkasovali deset branek. V sobotu přijeli na Lapač Oceláři, kteří po první třetině drželi čtyřbrankový náskok. Valaši poté jedním gólem snížili, ale blíže se k Třinci nepřiblížili. Hosté naopak své vedení ještě navýšili a skóre se nakonec zastavilo na podobě 2:10, když Valaši v 58. minutě korigovali skóre využitou přesilovkou. Početní výhody byly k vidění v celém zápasem jen tři, domácí se provinili jednou, hosté dvakrát.

Extraliga 9. tříd - 5.kolo so 28.9.12:30
HC Oceláři Třinec
2:10(0:4, 1:4, 1:2)

Branky a nahrávky: 25:07 Klimša (Hřebíček; 5/5), 57:48 Štěpánek (Maček; 5/4) – 04:04 Cieslar (Pavelka, Stuchlík; 5/5), 14:17 Kosík (Mojžíš, Rodek; 5/5), 17:58 Mojžíš (Richter; 5/5), 19:07 Stuchlík (Cieslar; 5/5), 29:46 Kosík (Stuchlík; 5/5), 34:25 Drobisz (Sedláček, Adamský; 5/5), 37:43 Počarovský (Sedláček, Moric; 5/5), 39:14 Richter (Kijonka; 5/5), 49:46 Stuchlík (Lizák, Kosík; 5/5), 50:28 Kosík (Stuchlík; 5/5). Rozhodčí: Škrobák – Tomeček, Petr. Diváci: 132. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Střely na branku: 20:54. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:10, 2:10.

VHK ROBE Vsetín: Macíček – Martinková, Janda, Bahula, Maček, Žák, Molek, Bodiš – Teplinec, Vymyslický, Polách, Macháč, Březovják, Štěpánek, Klimša, Hajdu, Hřebíček, Strapina.
HC Oceláři Třinec: Barák (30. Sventek) – Rodek, Lizák, Furman, Holák, Moric, Adamský – Kosík, Pavelka, Richter, Počarovský, Cieslar, Kijonka, Stuchlík, Drobisz, Mojžíš, Sedláček.