Dorost jede dál, ve čtvrtém kole srazil Techniku

Helena Hegeďová • 25.09.2022

Dorostenci pokračují v povedeném vstupu do sezony a připisují si čtvrté vítězství. V nedělním utkání porazili Techniku Brnu, na jejímž ledě ani jednou neprohrávali. Valaši v průběhu prvních dvou třetin vedli hned čtyřikrát, ale až poslední náskok si udrželi až do konce utkání, přičemž tříbodové vítězství ještě potvrdili brankou v 59. minutě. Další utkání čeká dorostence již ve středu, kdy se střetnou s Pískem. Jihočeši dosud také ani jednou neprohráli, takže se můžeme těšit na šlágr, po kterém zůstane v soutěži je jeden neporažený celek.

Liga dorostu - 4.kolo ne 25.9.
HC Technika Brno
3:5(1:2, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Frimel (Hladký, Zelinka), 23. Provazník (Matyáš, Balog), 35. Večerka (Hejduk) – 12. Koláček (Kovář, Herman), 20. Bartoněk (Kovář, Koláček), 30. Herman (Koláček, Stodůlka), 38. Žárský (Ostrčil), 59. Kovář (Koláček, Žárský). Rozhodčí: Grygera — Tichý, Roupec. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 27. Střely na branku: 27:38 (8:12, 11:16, 8:10). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5.

HC Technika Brno: Kaliničenko — Matyáš, Hrabinec, Mátl, Panasenko, Čaňo, Hejduk, Smolka — Balog, Navrátil, Minář, Hladký, Provazník, Frimel, Smrž, Zelinka, Kopets, Večerka.
VHK ROBE Vsetín: Skácel — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Sadílek, Herman — Matějová, Kytka, Kovács, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd.