Dorost odjel z Šumperku s výhrou, Němec slavil hattrick

Hana Skupinová • 17.11.2023

Vsetínští dorostenci se předvedli v Šumperku, proti kterému si naposledy ubojovali vítězství 4:3. Valaši nyní vedou tabulku, jejich páteční soupeř se nachází na pátém místě. První část utkání přála domácímu týmu, který si připsal jednu branku a udržel čisté konto do konce třetiny. Druhá perioda byla naopak v režii Vsetína, který nejen zvládl vyrovnat, ale navíc získal i tříbrankové vedení. Třetí třetině opět vládli hosté, kteří si připsali další dva góly. Vsetín tak domů odjel s výhrou 6:1, pod kterou se mimo jiné třemi góly podepsal útočník první formace Adam Němec. V neděli se můžeme těšit na další zápas Ligy dorostu, a to na Lapači proti Havlíčkovu Brodu, který je nyní na druhém místě tabulky a je tak aktuálně největším vsetínským rivalem ve skupině.

Liga dorostu - 14.kolo pá 17.11.12:00
HK MD Šumperk
1:6(1:0, 0:4, 0:2)

Branky a nahrávky: 08:04 D. Burda (Janeba; 5/5) – 22:42 Němec (Vaculík, Dubec; 5/5), 24:47 Vinklárek (Hynek, Malý; 5/5), 35:41 Němec (Paták; 5/5), 37:27 Šebesta (Fusek; 5/5), 45:30 Paták (Vaculík, Němec; 5/5), 57:43 Němec (Paták, Vaculík; 5/5). Rozhodčí: Kapitanov – Vengřín, Doležel. Diváci: 66. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Střely na branku: 1:6. Průběh utkání: 1:0, 1:6.

HK MD Šumperk: Dudycha – Sirový, A. Burda, J. Březina, Jurka, Janeba, Petržela – Vyroubal, Augustin, Vogl, Haas, Pazourek, D. Burda, Kováč, Vlček, Žovinec, Fiala, K. Březina.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Kučný, Hynek, Dvořáček, Řepka, Sadílek, Dubec, Kužel – Malý, Vinklárek, Bláha, Šebesta, Drozd, Němec, Paták, Fusek, Vaculík.