permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Dorost předvedl skvělý obrat a opět si vyšlápl na Mladé Draky

Helena Hegeďová • 22.08.2024

Dorostenci mají za sebou náročný program, který se nesl ve znamení třech zápasů ve třech dnech. Po výhře v Šumperku Valaši nestačili na Havířov, proti kterému museli celou dobu dotahovat, ale na obrat nakonec nedosáhli. V odvetě s Mladými Draky se to ale povedlo. Ještě v polovině utkání ztráceli Vsacané na svého soupeře tři branky, jenže hráči VHK následně udeřili v krátkém časovém sledu hned čtyřikrát a zvrátili tak vývoj utkání. Vedení pak vsetínští dorostenci dokázali udržet až do konce.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava čt 22.8.11:30
HK MD Šumperk
5:4(0:2, 4:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 30. Malý (Řepka, Fusek), 32. Fusek (Pavlík, Malý), 35. Lorenc (Tomašík), 37. Pavlík (Malý, Fusek), 43. Fusek (Řepka, Pavlík) - 12. Kupčík (Zahálka, Sirový), 17. Bezděk (Kindl), 28. Opat (Vogl), 49. Kindl (Bezděk). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1.

VHK ROBE Vsetín: Valášek - Řepka (A), Chytil, Koňařík, Karola, Spitzer, Šedlbauer, Pavlík, Fusek (C), Malý (A), Duba, Lorenc, Tomašík, Hřebíček, Man, Chalupa.
HK MD Šumperk: Petruň (30. Dvorník) - Vašíček, Petržela, Kupčík, Sirový, Kakiš, Koutný, Opat, Žovinec, Vogl, Fiala, Zahálka, Parolek, Kindl, Bezděk, Žerníček, Matocha.

Michal Hložek (VHK ROBE Vsetín): Začali jsme hodně špatně, po polovině utkání jsme prohrávali 0:3. Ráno jsme měli docela náročný trénink, po něm měli kluci jen hodinu volno a hned přišli na zápas. A první třetina podle toho vypadala. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale kluci byli unavení a dvacet minut jen koukali. Pak jsme to ale otočili a snažili se hrát hokej, zbývajících čtyřicet minut už z naší strany bylo dobrých.