Dorost vyhrál i na Kladně a drží se na čele tabulky!

Helena Hegeďová • 07.12.2019

Vsetínským dorostencům zatím vychází nadstavba o udržení na jedničku. Ve čtyřech zápasech ztratili pouze jeden bod a po dnešním utkání proti Kladnu jsou opět na první místě tabulky. Domácí se sice dostali do vedení ve vlastním oslabení v první třetině, ale Valachům se postupně povedlo vybudovat tříbrankový náskok. Divoké byly hlavně poslední minuty, v kterých padly dohromady čtyři branky, dvě na každé straně, a Vsetín si tak odváží tři body.

ELIOD Extraliga dorostu - 4. kolo - 2. část so 7.12.16:30
HC PZ Kladno
3:5(1:1, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 10. Kulich, 56. Rubáček (Kulich, Redlich), 59. Kulich (Redlich) – 15. Kočí (Krajčík, Kuchařík), 29. Bednařík (Juráň, Kočí), 36. Babeliak (Kunst, Jurek), 54. Babeliak (Tobola, Dědek), 58. Tobola (Dědek, Babeliak). Rozhodčí: Folk – Lauko, Kotek. Vyloučení: 4:6 + Redlich (PZK) 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 20:43. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5.

HC PZ Kladno: Hykel – Melichna, Rubáček, Šmejkal, Horn – Rynda, Zukriegel, Pospíšil, Cihelka, Hanousek, Trojna, Redlich, Šilhavý, Kulich, Mikeska, Vosyka.
VHK ROBE Vsetín: Janura – Velikovský, Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Čajanová, Jurek.