permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

Dorostenci byli Trenčínu vyrovnaným soupeřem, napravili zaváhání

Helena Hegeďová • 29.08.2024

Dorostence mají ze všech týmů akademií na přípravu nejvíce času, protože jejich soutěž startuje až téměř za tři týdny. Toto období tak pečlivě využívají také k přátelským zápasům, ten poslední odehráli doma proti Trenčínu, zástupci slovenské dorostenecké extraligy, a vedli si o poznání lépe než na ledě soupeře.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava st 28.8.16:30
HK Dukla Trenčín
3:5

Michal Hložek (VHK ROBE Vsetín): Byl to výborný zápas z obou stran. Měl tempo, hrál se nahoru dolů, byla tam tvrdá i kombinační hra, bylo tam za mě úplně všechno. Na přípravný zápas to bylo velice dobré. Po první třetině jsme prohrávali 0:3, ale pak jsme si něco řekli, kluci se probudili a řekl bych, že po dvě třetiny jsme byli skoro vyrovnaným soupeřem extraligového týmu z Trenčína. Těsně před koncem to bylo 3:4, pak jsme udělali chybu a dostali gól, ale i přesto to byl téměř vyrovnaný zápas. Samozřejmě Trenčín měl některé kluky individuálně lepší a my jsme ještě dělali moc jednoduché chyby, z kterých jsme ještě dostali góly, což ještě musíme změnit. Jinak to byl ale z obou stran výborný intenzivní zápas a přesně tak bych si to představoval i nadále, i když jsme teď ještě ve fázi, kdy jsou kluci unavení.