Dorostenci našli recept i na Polsko, přidali sedmou výhru v řadě

Helena Hegeďová • 14.01.2024

Dorostenci si připsali sedmou výrhu v řadě, když porazili polskou reprezentaci do 17 let. O osudu utkání plně rozhodla až třetí třetina, do té doby nejprve Valaši drželi dvoubrankový náskok, ale soupeř následně ve 36. minutě snížil. Vše bylo otevřeno, ale Vsetínští neponechali nic náhodě a třemi brakami svůj zisk potvrdili. Dvakrát se prosadil Adam Dvořák.

Liga dorostu - 26.kolo ne 14.1.13:45
Reprezentace Polska U16
1:5(0:1, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 35:29 Tyński (Bak; 5/5) – 13:03 Dvořák (Vaněk, Fusek; 5/4), 34:14 Elich (Kučný, Paták; 5/5), 40:28 Kučný (Fusek, Paták; 5/4), 49:12 Paták (Elich, Fusek; 5/5), 52:23 Dvořák (Vaněk, Zezulka; 5/5). Rozhodčí: Pavel – Tvrdý, Tomeček. Diváci: 67. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Střely na branku: 1:5. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

Reprezentace Polska U16: Kusak – Gawrysiak, Blazej, Zygmunt, Kowalczyk, Bak, Wojciechowski, Mościcki, Staniecko – Hudziak, Litwa, Zając, Tyński, Nakoneczny, Szyszka.
VHK ROBE Vsetín: Hanzlík – Vaněk, Kučný, Raulič, Řepka, Kužel, Sadílek – Fusek, Ročák, Zezulka, Dvořák, Drozd, Malý, Paták, Vinklárek, Elich.