Dorostenci nedovolili Technice ani jednu branku a berou si zpět první příčku

Helena Hegeďová • 20.10.2023

V pátek hostil Lapač šlágr východní skupiny Ligy dorostu. Do čela skupiny B se totiž před nedávnem dostala Technika Brno, která vystřídala Vsetín, a právě souboj těchto dvou celků byl na programu. Utkání ovšem začalo s téměř hodinovým zpožděním, a to kvůli komplikaci Techniky při cestě na zápas. První dvě třetiny pak byly bezbrankové, nabídly ale tvrdší hru včetně několika vyloučení. Skóre otevřel až před polovinou třetí třetina Šebesta, na jeho zásah navázal povedenou individuální akcí Němec a vše zakončil Vaculík střelou do prázdné brány. Ofenziva Valachů se tak v závěru probrala, to se ovšem nepodařilo sovám, a tak si Cegliňski připsal mimo jiné i čisté konto.

Liga dorostu - 8.kolo pá 20.10.16:00
HC Technika Brno
3:0(0:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 47:04 Šebesta (Fusek; 5/5), 55:24 Němec (Noga, Vaculík; 5/5), 59:24 Vaculík (5/5). Rozhodčí: Janda – Návrat, Marek. Diváci: 105. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Střely na branku: 3:0. Průběh utkání: 3:0.

VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Sadílek, Kučný, Hynek, Noga, Dvořáček, Frömel, Kužel – Fusek, Vinklárek, Morcinek, Meissner, Drozd, Šebesta, Němec, Malý, Paták, Vaculík.
HC Technika Brno: Článek – Landa, Kaňa, Smola, Brychta, Navrátil, Beroun, Starý – Kučera, Robinson, Zelinka, Večerka, Kopets, Mráz, Öztorun, Provazník, Olma, Kolomazníček.