Dorostenci otočili zápas na Hvězdě a stále drží kontakt s prvním místem

Helena Hegeďová • 01.02.2020

Valaši inkasovali jako první na konci úvodní třetiny. Hned na začátku druhého dějství však vyrovnali a záhy se dostali do vedení. Dva góly nestačily a ve stejném trendu pokračovali až do konce zápasu. Během druhé a třetí třetiny se Vsetín prosadil celkem šestkrát a zvítězil vysoko 6:1.

ELIOD Extraliga dorostu - 13. kolo - 2. část so 1.2.12:15
HC Hvězda Praha
1:6(1:0, 0:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 19. Helikar (Jelínek) – 23. Turek, 26. Kočí (Turek, Hrnčíř), 28. Adámek (Kunst, Babeliak), 55. Kuchařík (Tobola, Dědek), 59. Krajčík (Kuchařík, Tobola), 60. Bednařík (Hrnčíř, Turek). Rozhodčí: Vojtěchovský – Kovář, Nekvapil. Vyloučení: 8:6, navíc Adam (Hvězda Praha) 10 minut. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 22:37. Průběh utkání: 1:0, 1:6.

HC Hvězda Praha: Sluka (55. Vavřena) – Adam, Kubas L., Hron, Kubas M. – Helikar, Potůček, Jurak, Borodenko, Srb, Černý, Jelínek, Náhončík, Štefko.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský, Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Babeliak, Tobola, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.